reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seria „Kryminalne wypieki” w styczniu w AXN White

dodano: 2020-12-18 05:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN White W styczniu 2021 roku kanał AXN White poleca swoim widzom filmy na podstawie bestsellerowych kryminałów Joanne Fluke, takie jak „Kryminalne wypieki: Zagadka puddingu śliwkowego”, „Kryminalne wypieki: Zagadka ciasteczek czekoladowych”, „Kryminalne wypieki: Zagadka placka z brzoskwiniami”, „Kryminalne wypieki: Mordercza receptura” i „Kryminalne wypieki: Tylko słodkie”.

AXN White


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jeżeli czekolada byłaby obowiązkową częścią śniadania ludzie byliby mniej zrzędliwi z rana

- twierdzi Joanne Fluke, „Strawberry Short Cake Murder”.


Autorka ponad 50 książek, nazywana królową kuchennych zbrodni, bestsellerowa autorka kryminalnych zagadek i miłośniczka wypieków. Joanne Fluke urodziła się w rodzinie cukierników i piekarzy w małym mieście w Minnesocie. Od dziecka uwielbiała piec. Pracowała w wielu zawodach, m.in. była asystentką prywatnego detektywa, pisała scenariusze telewizyjne, pracowała jako psycholog i muzyk. Pisać zaczęła w latach 80. ubiegłego wieku. Tworzyła romanse i horrory pod wieloma pseudonimami: Jo Gibson, Chris Hunter, John Fischer, R.J. Fischer, Kathryn Kirkwood i Gina Jackson.  

Prawdziwą sławę przyniosły jej książki z serii o Hannie Swanson - właścicielce piekarni z małego miasteczka w Minnesocie, która rozwiązuje tajemnicze morderstwa. Książki są połączeniem kryminału i romansu, w których Joanne Fluke zamieszcza również swoje przepisy na niesamowite wypieki. Joanne Fluke w ramach promocji swoich książek zaczęła piec dla fanów swoje słynne czekoladowe ciasteczka, których podobno rozdała w ciągu 20 lat ponad 500 000. 

Seria książek o Hannie Swanson liczy 30 tytułów, które wielokrotnie znajdowały się na liście bestsellerów dziennika „The New York Times”, a jej najsłynniejsza seria, „Kryminalne wypieki”, doczekała się ekranizacji, które w styczniu 2021 roku pokaże kanał AXN White. 

Premiery filmu „Kryminalne wypieki: Zagadka puddingu śliwkowego” w AXN White odbędzie się w sobotę, 2 stycznia 2021 roku o godzinie 21:00, filmu „Kryminalne wypieki: Zagadka ciasteczek czekoladowych” w sobotę, 9 stycznia 2021 roku o godzinie 21:00, filmu „Kryminalne wypieki: Zagadka placka z brzoskwiniami” w sobotę, 16 stycznia 2021 roku o godzinie 21:00, filmu „Kryminalne wypieki: Mordercza receptura” w sobotę, 23 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00, a filmu „Kryminalne wypieki: Tylko słodkie” w sobotę, 30 stycznia 2021 roku o godzinie 21:00.
 
Barbara Niven w filmie „Kryminalne wypieki: Zagadka puddingu śliwkowego”, foto: Sony Corporation
Barbara Niven w filmie „Kryminalne wypieki: Zagadka puddingu śliwkowego”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...