Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Lech Poznań – Wisła Kraków. Transmisja live z UFC Fight Night tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – Liverpool FC
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Real Sociedad CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Parma Calcio 1913 – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: RB Lipsk – 1. FC Köln
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – FC Crotone
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC – Real Valladolid CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Michał Świerżyński Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina – Hellas Verona
Komentarz: Michał Mitrut, Mikołaj Kruk
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – Villarreal CF
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – Stade de Reims
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:30 Piłka nożna: NOS Liga: Sporting CP – SC Farense
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eurosport 1
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere: Zjazd kobiet
11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena: Zjazd mężczyzn
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg na dochodzenie mężczyzn
13:40 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg na dochodzenie kobiet
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg: Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: World Grand Prix: 1/2 finału Eurosport 2
09:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Winterberg: Zawody
10:10 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Winterberg: Zawody
11:10 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau: Konkurs skoków
11:45 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Winterberg: Zawody
13:10 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Winterberg: Zawody
14:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau: Bieg na 10 km Golf Channel
19:00 Golf: PGA Tour, Orlando: 1. runda nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: Clearex Chorzów – GI Malepszy Futsal Leszno
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atletico Madryt – Elche CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – Stade de Reims
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – Olympique Lyonnais
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski Cyfrowy Polsat PPV
20:00 Sporty walki: KSW 57: Philipp de Fries –Michał Kita
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski Polsat Sport
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg na dochodzenie mężczyzn
01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Stephen Thompson – Geoff Neal Marcin Tybura – Greg Hardy Polsat Sport Extra
09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: 1. przejazd dwójek kobiet
11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: 2. przejazd dwójek kobiet
13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd dwójek mężczyzn
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg na dochodzenie kobiet
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – Pszczółka Start Lublin Polsat Sport News
13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens: Ski cross
15:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd dwójek mężczyzn
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: RKC Waalwijk – PSV Eindhoven Sportklub
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Gaziantep Basketbol – Türk Telekom
Komentarz: Jakub Ryś
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Tofaş – Anadolu Efes
Komentarz: Jakub Ryś
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Acunsa GBC – Herbalife Gran Canaria
Komentarz: Radosław Spiak TVP 1
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg: Konkurs indywidualny
Komentarz:Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
17:10 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg: Konkurs indywidualny
Komentarz:Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny TVP Sport
13:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg: Konkurs indywidualny
Komentarz:Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.