reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczna oferta Radia Złote Przeboje

dodano: 2020-12-21 02:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Dygant, Hubert Urbański oraz Monika i Robert Gawlińscy - te i inne gwiazdy pojawią się w świątecznych audycjach Radia Złote Przeboje (Agora), takich jak „Wieczór kolęd”, „Wilki w Grecji”, „Rodzinne sekrety”, „Najlepszy weekend”, „Złoty Przebój roku 2020”, „Sylwester z Radiem Złote Przeboje” i „To będzie dobry rok”. Stacja rozpocznie kolędowanie w wigilijny wieczór, a w Boże Narodzenie zaprosi słuchaczy na rozmowy m.in. poświęcone prawdziwym gwiazdom i zjawiskom kosmicznym. Natomiast w ostatni dzień 2020 roku z Radiem Złote Przeboje będzie się można wybrać w podróż w czasie przez sylwestrowe wieczory i poznać „Złoty Przebój Roku”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje rozpocznie „Wieczór kolęd” nadawany w Wigilię (w czwartek, 24 grudnia 2020 roku) od godziny 15:00. Jak zapowiada nadawca, słuchacze będą mogli usłyszeć w nim najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki bez przerw i reklam do 1:00 w nocy (z czwartku na piątek, z 24 na 25 grudnia 2020 roku) (więcej tutaj i tutaj).

W piątek, 25 grudnia 2020 roku - w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, Piotr Jaworski zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje do Grecji na spotkanie z Moniką i Robertem Gawlińskimi. Czy w Grecji można kupić karpia i jak zrobić dobry barszcz wśród oliwnych gajów? O tym będzie mowa w audycji „Wilki w Grecji” nadawanej od 10:00 do 14:00.

Czy Agnieszka Dygant była grzecznym dzieckiem, w czyje ciuchy przebierał się mały Michał Koterski i jakie talenty miała mała Barbara Kurdej-Szatan? O to zapyta rodziców gwiazd Kamil Baleja w audycji „Rodzinne sekrety”. Konfrontacja rodziców i ich sławnych dzieci pojawi się na antenie stacji w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w godzinach 14:00-18:00 (więcej tutaj).

Następnego dnia (w sobotę, 26 grudnia 2020 roku) Odeta Moro zaproponuje słuchaczom Radia Złote Przeboje spędzenie „Najlepszego weekendu” z Hubertem Urbańskim, prowadzącym teleturniej „Milionerzy” (emisja w kanałach TVN i Metro - więcej tutaj). Z audycji będzie się można dowiedzieć, na co zwycięzcy wydali wygrane pieniądze, czy każdy może stać się publicznością „Milionerów” i czy „Telefon do przyjaciela” jest telefonem pod nadzorem. Fani programu będą mogli również sprawdzić, czy odpowiedzieliby na pytania za milion złotych, które padły w dotychczasowych odcinkach (więcej tutaj).

Oprócz tego w świąteczne popołudnie - między 14:00 a 18:00, ​Tomasz Florkiewicz spojrzy w gwiazdy razem z Karolem Wójcickim, popularyzatorem nauki, szukając odpowiedzi m.in. na pytania, czy Gwiazda Betlejemska kiedyś do nas wróci, czy na Marsie była woda i czy zamieszkamy kiedyś na księżycu Europa.

Oczekiwanie na 2021 rok w Radiu Złote Przeboje rozpocznie w czwartek, 31 grudnia 2020 roku po godzinie 10:00 Marzena Rogalska, która zabierze słuchaczy w podróż przez sylwestrowe wieczory lat 80., 90. i dwutysięcznych. W co trzeba było się ubrać na sylwestra 1988 roku, pod co wznosiliśmy toasty w 2000 roku i o czym rozmawialiśmy na koniec 1994 roku? O tym redakcja stacji będzie opowiadać słuchaczom przez cały dzień. A oprócz tego głosami słuchaczy wskaże „Złoty Przebój roku 2020”. Listę tegorocznych przebojów, nadawaną między godzinami 18:00 a 20:00, poprowadzi Tomasz Brhel (więcej tutaj). O 20:00 rozpocznie się „Sylwester z Radiem Złote Przeboje” - wraz z najpopularniejszymi utworami minionych dekad w pożegnaniu roku słuchaczom towarzyszyć będą Marzena Rogalska i Jerzy Telesiński.

Natomiast w piątek, 1 stycznia 2021 roku w godzinach 14:00-18:00 Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na audycję „To będzie dobry rok”, poświęconą - jak zapowiada nadawca - wydarzeniom, na które warto czekać w nowym, 2021 roku. Program poprowadzi Tomasz Florkiewicz. Redakcja rozgłośni i jej odbiorcy po raz ostatni rzucą okiem na miniony 2020 rok, sprawdzając, czego szukaliśmy w sieci najczęściej. Listę najpopularniejszych wyszukiwań przedstawi Tomasz Brhel między godzinami 10:00 a 14:00.

Świąteczną i noworoczną ramówkę Radia Złote Przeboje wspiera autopromocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz na profilach rozgłośni w mediach społecznościowych.
 
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...