reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczna oferta Radia Złote Przeboje

dodano: 2020-12-21 02:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Dygant, Hubert Urbański oraz Monika i Robert Gawlińscy - te i inne gwiazdy pojawią się w świątecznych audycjach Radia Złote Przeboje (Agora), takich jak „Wieczór kolęd”, „Wilki w Grecji”, „Rodzinne sekrety”, „Najlepszy weekend”, „Złoty Przebój roku 2020”, „Sylwester z Radiem Złote Przeboje” i „To będzie dobry rok”. Stacja rozpocznie kolędowanie w wigilijny wieczór, a w Boże Narodzenie zaprosi słuchaczy na rozmowy m.in. poświęcone prawdziwym gwiazdom i zjawiskom kosmicznym. Natomiast w ostatni dzień 2020 roku z Radiem Złote Przeboje będzie się można wybrać w podróż w czasie przez sylwestrowe wieczory i poznać „Złoty Przebój Roku”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje rozpocznie „Wieczór kolęd” nadawany w Wigilię (w czwartek, 24 grudnia 2020 roku) od godziny 15:00. Jak zapowiada nadawca, słuchacze będą mogli usłyszeć w nim najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki bez przerw i reklam do 1:00 w nocy (z czwartku na piątek, z 24 na 25 grudnia 2020 roku) (więcej tutaj i tutaj).

W piątek, 25 grudnia 2020 roku - w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, Piotr Jaworski zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje do Grecji na spotkanie z Moniką i Robertem Gawlińskimi. Czy w Grecji można kupić karpia i jak zrobić dobry barszcz wśród oliwnych gajów? O tym będzie mowa w audycji „Wilki w Grecji” nadawanej od 10:00 do 14:00.

Czy Agnieszka Dygant była grzecznym dzieckiem, w czyje ciuchy przebierał się mały Michał Koterski i jakie talenty miała mała Barbara Kurdej-Szatan? O to zapyta rodziców gwiazd Kamil Baleja w audycji „Rodzinne sekrety”. Konfrontacja rodziców i ich sławnych dzieci pojawi się na antenie stacji w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w godzinach 14:00-18:00 (więcej tutaj).

Następnego dnia (w sobotę, 26 grudnia 2020 roku) Odeta Moro zaproponuje słuchaczom Radia Złote Przeboje spędzenie „Najlepszego weekendu” z Hubertem Urbańskim, prowadzącym teleturniej „Milionerzy” (emisja w kanałach TVN i Metro - więcej tutaj). Z audycji będzie się można dowiedzieć, na co zwycięzcy wydali wygrane pieniądze, czy każdy może stać się publicznością „Milionerów” i czy „Telefon do przyjaciela” jest telefonem pod nadzorem. Fani programu będą mogli również sprawdzić, czy odpowiedzieliby na pytania za milion złotych, które padły w dotychczasowych odcinkach (więcej tutaj).

Oprócz tego w świąteczne popołudnie - między 14:00 a 18:00, ​Tomasz Florkiewicz spojrzy w gwiazdy razem z Karolem Wójcickim, popularyzatorem nauki, szukając odpowiedzi m.in. na pytania, czy Gwiazda Betlejemska kiedyś do nas wróci, czy na Marsie była woda i czy zamieszkamy kiedyś na księżycu Europa.

Oczekiwanie na 2021 rok w Radiu Złote Przeboje rozpocznie w czwartek, 31 grudnia 2020 roku po godzinie 10:00 Marzena Rogalska, która zabierze słuchaczy w podróż przez sylwestrowe wieczory lat 80., 90. i dwutysięcznych. W co trzeba było się ubrać na sylwestra 1988 roku, pod co wznosiliśmy toasty w 2000 roku i o czym rozmawialiśmy na koniec 1994 roku? O tym redakcja stacji będzie opowiadać słuchaczom przez cały dzień. A oprócz tego głosami słuchaczy wskaże „Złoty Przebój roku 2020”. Listę tegorocznych przebojów, nadawaną między godzinami 18:00 a 20:00, poprowadzi Tomasz Brhel (więcej tutaj). O 20:00 rozpocznie się „Sylwester z Radiem Złote Przeboje” - wraz z najpopularniejszymi utworami minionych dekad w pożegnaniu roku słuchaczom towarzyszyć będą Marzena Rogalska i Jerzy Telesiński.

Natomiast w piątek, 1 stycznia 2021 roku w godzinach 14:00-18:00 Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na audycję „To będzie dobry rok”, poświęconą - jak zapowiada nadawca - wydarzeniom, na które warto czekać w nowym, 2021 roku. Program poprowadzi Tomasz Florkiewicz. Redakcja rozgłośni i jej odbiorcy po raz ostatni rzucą okiem na miniony 2020 rok, sprawdzając, czego szukaliśmy w sieci najczęściej. Listę najpopularniejszych wyszukiwań przedstawi Tomasz Brhel między godzinami 10:00 a 14:00.

Świąteczną i noworoczną ramówkę Radia Złote Przeboje wspiera autopromocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz na profilach rozgłośni w mediach społecznościowych.
 
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na święta Bożego Narodzenia z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

699 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...