reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sylwester TVP2 odbędzie się w Ostródzie

dodano: 2020-12-18 16:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Sylwester marzeń z Dwójką” W czwartek, 31 grudnia 2020 roku w Amfiteatrze Centrum Kultury w Ostródzie odbędzie się „Sylwester marzeń z Dwójką”. Widowisko to transmitować będą kanały TVP2 i TV Polonia, a retransmisję pokaże stacja TVP Rozrywka. Wystąpią Joanna Klepko „Cleo”, Izabella Krzan, Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Roksana Węgiel, Wiktoria Gabor, Helena Vondráčková, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora, Norbert Dudziuk „Norbi”, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Andrzej Gromala „Gromee”, Marcin Miller i zespół Boys, Weekend, Milano, Defis, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Sylwester marzeń z Dwójką”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, największe polskie i zagraniczne gwiazdy, gorące światowe hity. Oto co czekać będzie na widzów podczas najlepszej tanecznej imprezy w Polsce, czyli „Sylwestera marzeń z Dwójką”. Dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie wystąpi plejada gwiazd, m.in.: Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel, Marcin Miller i zespół Boys, Wiktoria Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli. Na widzów czekać będzie mnóstwo pozytywnych emocji i doskonałej zabawy w rytmie polskich i światowych przebojów disco.

- Telewizja publiczna w trudnym czasie pandemii wychodzi naprzeciw potrzebom widzów, aby zapewnić im doskonałą, a przede wszystkim bezpieczną rozrywkę, zapraszając na największy sylwestrowy koncert plenerowy, w którym będą mogli uczestniczyć bezpiecznie, oglądając go w swoich domach - czytamy w komunikacie.

Jak informuje nadawca, tego wieczoru na roztańczonej sylwestrowej scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd i ich największych przebojów. Podczas „Sylwestra marzeń z Dwójką” wystąpi Cleo, która zaśpiewa między innymi „Łowców gwiazd”. Król disco polo Zenon Martyniuk i jego zespół Akcent zaproszą widzów do zabawy w rytmie hitu „Przez twe oczy zielone”, a z Golec uOrkiestra widzowie będą mogli potańczyć m.in. przy „Ściernisku”. To jednak nie wszystko - Paweł i Łukasz Golcowie wraz z Andrzejem Gromalą wykonają również swój ostatni wielki przebój „Górą ty”, który królował na listach przebojów latem ubiegłego roku.

Według zapowiedzi nadawcy, „Sylwester marzeń z Dwójką” będzie największą imprezą taneczną w rytmie disco, nie może więc na niej zabraknąć zespołu Weekend, który wykona swój hit „Ona tańczy dla mnie”. Podczas sylwestrowego koncertu widzowie zobaczą również triumfatorki „Eurowizji Junior” 2018 i 2019. Obie gwiazdy zaśpiewają w sylwestrowy wieczór m.in. swoje eurowizyjne przeboje -  Roksana Węgiel „Anyone I Want To Be”, a Wiktoria Gabor - „Superhero”. Wakacyjny klimat przypomni widzom duet, który zaskoczył podczas finału „Wakacyjnej trasy Dwójki” w Świnoujściu. Helena Vondráčková i Marcin Miller wystąpią wspólnie w polsko-czeskiej piosence „Dlouhá  noc/Długa noc”. W wykonaniu Boysów tej nocy zabrzmi jeszcze ich ciągle popularny przebój z lat 90. ubiegłego wieku - „Jesteś szalona”. Razem z Zakopower widzowie będą mogli zanucić m.in. „Boso”, a następnie dzięki Francesco Napoli i piosence „Americano” przenieść się do słonecznej Italii.

Jak informuje nadawca, podczas „Sylwestra marzeń z Dwójką” widzowie powrócą do lat 80. ubiegłego wieku, by wspólnie z jedną z największych tanecznych gwiazd tamtych czasów: Thomasem Andersem z Modern Talking, bawić się przy takich hitach jak: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, czy „Brother Louie”. To jednak nie wszystko. Podczas tanecznego wieczoru sylwestrowego w TVP2 wystąpią jeszcze m.in. Milano czy Defis, zaś widzów, czeka wiele muzycznych niespodzianek i gości, zaś o północy widzowie będą mogli podziwiać wyjątkowy pokaz sztucznych ogni i wznieść z noworoczny toast. O doskonały klimat i gorącą atmosferę zadbają również prowadzący: Izabella Krzan, Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

Partnerami głównymi tegorocznego „Sylwestra marzeń z Dwójką” są firmy: Polski Koncern Naftowy Orlen, Tauron oraz Sokołów. Partnerem koncertu został Narodowy Bank Polski. Patronem medialnym jest „Super Express”.

Transmisja „Sylwestra marzeń z Dwójką” rozpocznie się w TVP2 w czwartek, 31 grudnia 2020 roku o godzinie 19:55, a w TVP Polonia o godzinie 20:20. W nocy z czwartku na piątek, z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2021 roku o godzinie 1:20 retransmisję widowiska pokaże TVP Rozrywka (więcej tutaj).
 
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP


„Sylwester marzeń z Dwójką” - emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...