reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nadawca przesuwa start kanału Music Box Polska

dodano: 2020-12-19 13:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Music Box Polska Music Box UA Music Box Group szykuje się do startu kanału Music Box Polska. Nowa stacja u operatorów w Polsce miałaby zastąpić obecny w naszym kraju od 2014 roku kanał Music Box UA (Ukraina). Do tej modyfikacji miało dojść w niedzielę, 20 grudnia br., ale nadawca zdecydował o przesunięciu tego terminu. Na razie nie jest znana nowa data startu stacji Music Box Polska.

Music Box Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja Music Box UA nadaje od 2007 roku, a w Polsce zadebiutowała w 2014 roku. W 2015 roku uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości - Music Box UA HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W naszym kraju kanał (w SD i/lub HD) dostępny jest w pakietach sieci kablowych i IPTV, takich jak m.in Sat Film, Telewizja Światłowodowa, Jambox, Vectra, Toya, Inea, Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex, East & West, Telewizja Kablowa Chopin, Grupa Telekomunikacyjna Artus i WP Pilot (więcej tutaj).

W ramówce Music Box UA widzowie znajdą teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową. Music Box Polska nie zmieni tego formatu, a oferta „ma stać się bardziej atrakcyjna dla polskiego widza”. - Music Box Polska to nowa jakość w polskiej telewizji muzycznej. Mamy muzykę, którą kochasz i nie zawahamy się jej zagrać! Bez zbędnego gadania, bez ciągłych reklam! Zagramy to, co najlepsze na świecie, w Polsce i ekskluzywnie - puścimy klipy zza wschodniej granicy. Najgorętsze listy przebojów, autorskie programy i archiwalne klipy w nowej jakości obrazu i dźwięku - zapowiada nadawca.

Music Box Polska jest częścią globalnej sieci Music Box Group, nadającej w Rosji, Izraelu, na Ukrainie i Gibraltarze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...

Extender HDMI 4K na 1 skrętkę +IR do max. 70m

Extender HDMI na 1 skrętkę kat. 6e. Urządzenie pozwala przesłać...

450 zł Więcej...

Antena Galaxy Viva Combo V/H 24dB

Nowoczesna antena szerokopasmowa Galaxy Viva. Do w obu odbioru naziemnych...

109 zł Więcej...