reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vixen - nowy kanał premium dla dorosłych

dodano: 2020-12-22 11:16 | aktualizacja: 2020-12-22 13:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: M7 Group/Dorcel

vixen dorcel kanał erotyczny M7 group 360px logo.jpg Operator kilku platform satelitarnych - firma M7 Group z siedzibą w Luksemburgu, należąca do Canal+ Luxembourg, będzie dystrybuować Vixen, nowy kanał telewizyjny premium dla dorosłych dostępny w jakości HD, należący do Dorcel Group.

Dorcel Vision
Vixen Dorcel TV logo kanal erotyczny 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z umową, Vixen od 1 lutego 2021 r. będzie dystrybuowany za pośrednictwem platform satelitarnych M7 zarówno na satelicie Astra 3B (23,5°E), jak i na pozycji 0,8°W/1°W, umożliwiając udostępnienie kanału Vixen operatorom zewnętrznym w całej Europie. W tym celu M7 Platform Services zapewnia kompleksowe rozwiązanie transmisji satelitarnej, w tym szyfrowanie, kodowanie i multipleksowanie, a także pomoc techniczną pierwszego poziomu dla operatorów.

W ramach umowy o dystrybucję satelitarną z M7, Vixen będzie dostępny we wszystkich platformach M7, począwszy od Canal Digitaal (Holandia), TV Vlaanderen (Flandria) i Skylink (Czechy i Słowacja). Wkrótce dołączą kolejne platformy M7: TéléSat (Walonia), Online.nl (Holandia), HD Austria (Austria), UPC Direct (Węgry) i Focus Sat (Rumunia).

Umowa z Dorcel Group obejmuje również dystrybucję innych kanałów premium dla dorosłych Dorcel TV i Dorcel XXX - oba w jakości HD, za pośrednictwem wszystkich wyżej wymienionych platform M7.

IBSBM z siedzibą w Amsterdamie będzie sprzedawać Vixen operatorom w różnych regionach Europy, w tym w krajach Beneluksu i Skandynawii.

- Cieszymy się z dalszego przedłużenia naszej współpracy z M7 - powiedział Gregory Dorcel, CEO Dorcel Group.

- Vixen to zupełnie nowy kanał o najwyższej jakości, który wymaga bezbłędnej dystrybucji przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi technicznej. M7 Platform Services wyróżnia się pod tym względem, jak wiemy z naszej współpracy w zakresie dystrybucji Playboy TV Europe. Cieszymy się również, że w wyniku tej umowy zarówno Vixen, jak i nasze kanały Dorcel będą natychmiast dostępne dla szerokiej liczby abonentów M7 na różnych kluczowych europejskich rynkach.


Bill Wijdeveld z M7 Platform Services dodaje:

- Satelita pozostaje bezkonkurencyjnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o opłacalne i wysokiej jakości rozwiązanie do dystrybucji telewizji w wielu lokalizacjach za jednym razem. Dzięki usługom platformy M7 od wielu lat zapewniamy licznym renomowanym nadawcom bardzo solidną i niezawodną platformę dystrybucji satelitarnej innych firm. Jesteśmy bardzo dumni, że Dorcel Group wybrała nas na swojego europejskiego partnera w zakresie wystrzeliwania satelitów dla Vixen i cieszymy się na owocną współpracę w nadchodzących latach.


Źródło: advanced-television.com  parabola.cz  broadbandtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...