reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święta i sylwestrowa prywatka z Radiem Pogoda

dodano: 2020-12-23 02:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Boże Narodzenie wiara religia Kościół chrześcijaństwo Na nadchodzące Boże Narodzenie i koniec 2020 roku Radio Pogoda (Agora) przygotowało kilka specjalnych programów („Święta ludzkim głosem” i „Święta w polskim kinie”). W święta Bożego Narodzenia na antenie rozgłośni pojawią się kolędy („Hej, kolęda w Radiu Pogoda”) oraz życzenia od gwiazd („Gwiazdy życzą jak najlepiej w Radiu Pogoda”), zaś w sylwestrowej ramówce Radia Pogoda nie zabraknie humoru - dzięki skeczom kabaretu Tey („Kabaret Tey w Radiu Pogoda”), oraz muzyki wybranej przez Zygmunta Chajzera („Sylwester w Radiu Pogoda” pod hasłem „Tu się podziały tamte prywatki”). O specjalnych propozycjach stacji można przeczytać na nowej stronie internetowej radiopogoda.pl.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia - w piątek, 25 grudnia 2020 roku od godziny 9:00 w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć kolędy. Robert Janowski zadzwoni do słuchaczy stacji z pytaniem o ich ulubione utwory, a następnie zaprezentuje je na antenie. Programu „Hej, kolęda w Radiu Pogoda” będzie można słuchać do godziny 14:00 (więcej tutaj). Natomiast propozycją rozgłośni na drugą połowę dnia będą „Święta ludzkim głosem”, nadawane w godzinach 14:00-19:00. Joanna Kruk porozmawia w audycji z Dorotą Sumińską o tym, jak porozumiewają się z nami zwierzęta.

W sobotę, 26 grudnia 2020 roku „Gwiazdy życzą jak najlepiej w Radiu Pogoda” - w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia znane postacie osobiście zadzwonią do słuchaczy Radia Pogoda z życzeniami świątecznymi. Będą to Sława Przybylska, Regina Rollinger-Jonkajtys „Rena Rolska”, Halina Kunicka, Daniel Olbrychski, Andrzej Rybiński, Witold Paszt czy Edward Hulewicz. Zaś z programu „Święta w polskim kinie”, który poprowadzi Jakub Mędrzycki, będzie się można dowiedzieć, jak wyglądały święta w kultowych polskich filmach i serialach. Audycja będzie nadawana w godzinach 9:00-14:00.

Natomiast na sylwestrowy wieczór - w czwartek, 31 grudnia 2020 roku - Radio Pogoda przygotowuje dla wszystkich kabaretowe i muzyczne propozycje. O godzin ie 18:00 na antenie pojawią się skecze i piosenki legendarnego kabaretu Tey - archiwalne nagrania z programów „na żywo”. Audycji „Kabaret Tey w Radiu Pogoda” będzie można słuchać do godziny 20:00. Tuż po niej na „Sylwester w Radiu Pogoda” pod hasłem „Tu się podziały tamte prywatki” zaprosi słuchaczy Zygmunt Chajzer. Impreza sylwestrowa z prezenterem w roli wodzireja potrwa do godziny 1:00 w nocy z czwartku na piątek, z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2021 roku. 

Świąteczne i sylwestrowe programy Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. 

Od grudnia 2020 roku działa nowa strona internetowa stacji - radiopogoda.pl (przejdź na stronę). Fani Radia Pogoda mogą na niej posłuchać „na żywo” programu rozgłośni w poszczególnych miastach, wziąć udział w konkursach i zabawach antenowych, a także skorzystać z archiwum dźwiękowego audycji i podcastów. Strona radiopogoda.pl oferuje także prognozę pogody, poradniki, wiadomości, wywiady z gwiazdami i osobowościami znanymi z anteny. - Serwis został przygotowany przez zespół Grupy Radiowej Agory (GRA) zgodnie ze wszystkimi aktualnymi wymaganiami funkcjonalnymi i technicznymi - pod kątem dostępności, łatwości obsługi oraz poprawnego działania na różnych typach urządzeń i ekranów. Strona jest też zoptymalizowana pod kątem dobrego pozycjonowania w wyszukiwarkach dzięki realizacji podejścia „mobile first”, szybkości działania oraz zgodności z technologią AMP - informuje nadawca.
 
Robert Janowski poprowadzi program „Hej, kolęda w Radiu Pogoda”, foto: Agora
Robert Janowski poprowadzi program „Hej, kolęda w Radiu Pogoda”, foto: Agora
Pogodne święta Bożego Narodzenia i sylwestrowa prywatka z Radiem Pogoda, foto: Agora
Pogodne święta Bożego Narodzenia i sylwestrowa prywatka z Radiem Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...