reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Specjalne audycje Rock Radia na święta i Nowy Rock

dodano: 2020-12-23 03:31 | aktualizacja: 2020-12-23 18:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Rock Radio (Agora) zaprasza wszystkich słuchaczy do wspólnego, rockowego spędzania Bożego Narodzenia („Narodziny buntowników” i „Święta z dreszczykiem”) i końcówki 2020 roku. W świątecznej ramówce stacji pojawią się m.in. rozmowy z gwiazdami o Wigilii, „Pierniki Rock Radia” - historie o najstarszych i wciąż występujących artystach, oraz „Ości niezgody” z podpowiedziami, jak wybrnąć z trudnych rozmów przy rodzinnym stole. W sylwestrowy wieczór zespół Rock Radia zagra „Koncertowy Finał Rocku” i podsumuje plebiscyt na „Rockowy numer wszech czasów”, a w Nowy Rok zagra koncertowe klasyki gatunku oraz audycje „Zjazd do bazy” i „Klasyczna dekada”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wigilię Bożego Narodzenia - w czwartek, 24 grudnia 2020 roku - Rock Radio zaprosi słuchaczy na audycję z udziałem znanych osób. Agata Kulesza, Michał Koterski, Jan Borysewicz i inne odpowiedzą w niej na pytanie, jaką gwiazdę rocka posadziliby przy swoim wigilijnym stole. Audycję nadawaną od 10:00 do 15:00 poprowadzi Michał Żołądkowski.

Następnego dnia - w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (w piątek, 25 grudnia 2020 roku) w godzinach 10:00-15:00 gościem Rock Radia będzie Maciej Stuhr. W audycji „Ości niezgody” porozmawia on z Mariuszem Stelmaszczykiem o tym, jakich tematów unikać przy świątecznym stole - oczywiście, z przymrużeniem oka. Natomiast od 15:00 do 20:00 na antenie pojawi się program „Narodziny buntowników”. Jak wyglądała droga na szczyt m.in. Jima Morrisona, Jamesa Deana czy Kurta Cobaina? Znane i nieznane fakty przedstawi Tomasz Miara.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (w sobotę, 26 grudnia 2020 roku) od 10:00 do 15:00 będzie można wysłuchać audycji „Pierniki Rock Radia”. O najstarszych żyjących gwiazdach rocka opowiadać będzie Mariusz Stelmaszczyk. A w następnym programie Tomasz Obertyn zaprosi słuchaczy na „Święta z dreszczykiem”, prezentując kilka kryminalnych historii, jakie miały miejsce w czasie Bożego Narodzenia. Audycja potrwa do godziny 20:00.

W sylwestra (w czwartek, 31 grudnia 2020 roku) Rock Radio od rana będzie zapraszać wszystkich na finał „Rockowego numeru wszech czasów”. „Bohemian Rapsody” zespołu Queen czy „Stairway to Heaven” Led Zeppelin - kto tym razem znajdzie się na szczycie notowania? 100 najlepszych klasyków rocka redakcja rozgłośni zagra w ostatni dzień 2020 roku (więcej tutaj), a po godzinie 20:00 na antenie pojawi się „Koncertowy Finał Rocku”. Stacja wraz ze słuchaczami przeniosą się na światowe sceny i zaprezentuje koncertowe klasyki rocka. 

W Nowy Rok (w piątek, 1 stycznia 2021 roku) od 10:00 do 15:00 będzie można słuchać audycji „Zjazd do bazy”, w której Michał Żołądkowski opowie o skutkach balowania największych gwiazd rocka. Zaś od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk przejrzy ostatnie dziesięciolecie pod kątem najważniejszych rockowych wydarzeń w programie „Klasyczna dekada”

Świąteczne propozycje Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...