reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-25 - 2023-09-26

Turniej Czterech Skoczni w Eurosporcie 1

dodano: 2020-12-23 13:18
autor: Jan Borejko | źródło: Eurosport

TCS turniej czterech skoczni 2020 fot Eurosport 360px.jpg W poniedziałek 28 grudnia rozpocznie się Turniej Czterech Skoczni! Eurosport 1 jako jedyna stacja w Polsce pokaże każdy skok najbardziej prestiżowego cyklu w skokach narciarskich – zarówno w konkursach, jak i kwalifikacjach (TVP pokaże konkursy). Rywalizację najlepszych skoczków świata skomentuje duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Polscy widzowie mogą się także spodziewać specjalnych analiz ekspertów niemieckiego Eurosportu – Wernera Schustera i Martina Schmitta. Tytułu bronić będzie Dawid Kubacki.

Eurosport
TCS turniej czterech skoczni 2020 fot Eurosport 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 28 grudnia do 6 stycznia na skoczniach w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen rozegrany zostanie 69. Turniej Czterech Skoczni.

Eurosport 1 pokaże każdy skok w kwalifikacjach i konkursach w trakcie najważniejszego cyklu w Pucharze Świata. Komentarz na najwyższym poziomie zapewnią Marek Rudziński i Igor Błachut. Za wywiady i relacje prosto z Niemiec i Austrii odpowiadał będzie Kacper Merk, a jego stałym gościem będzie Dominik Formela z portalu skijumping.pl. Każdej transmisji towarzyszyć będzie studio, w którym widzowie usłyszą m.in. Jakuba Kota i Krzysztofa Bieguna, a także „teleportowanego” do studia Igora Błachuta. Specjalnym dodatkiem będą analizy ekspertów niemieckiego Eurosportu. Werner Schuster, jeden z najlepszych trenerów ostatnich lat, będzie na bieżąco oceniał sytuację w turnieju, a Martin Schmitt, były wybitny skoczek, opowie o skoczniach, na których rozgrywany jest TCS. 

Trener Michal Doleżal ogłosił, że w Turnieju Czterech Skoczni weźmie udział siedmiu Polaków: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka i Maciej Kot. Tytułu bronił będzie Kubacki, który wraz ze Stochem i Żyłą jest w gronie faworytów cyklu. Wszyscy trzej zajmują miejsce w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, w której liderem jest rewelacyjnie spisujący się Norweg Halvor Egner Granerud.

Plan transmisji z Turnieju Czterech Skoczni w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze:

28 grudnia, 15:45, kwalifikacje w Oberstdorfie
29 grudnia, 15:45, konkurs w Oberstdorfie
31 grudnia, 13:15, kwalifikacje w Garmisch-Partenkirchen
1 stycznia, 13:15, konkurs w Garmisch-Partenkirchen
2 stycznia, 13:00, kwalifikacje w Innsbrucku
3 stycznia, 12:50, konkurs w Innsbrucku
5 stycznia, 16:00, kwalifikacje w Bischofshofen
6 stycznia, 16:00, konkurs w Bischofshofen
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...