reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przeżyć swoją śmierć” i śluby w styczniu w Lifetime

dodano: 2020-12-23 01:51 | aktualizacja: 2020-12-27 11:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W styczniu 2021 roku kanał Lifetime poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ślub od pierwszego wejrzenia” (sezony 10. i 11.), „Przeżyć swoją śmierć” i „Mania chomikowania: rodzinne sekrety”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W nowym roku telewizja Lifetime zapewni całą gamę emocji, dzięki uwielbianej serii „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Zgłębimy też poważne zaburzenie, jakim jest zbieractwo, w programie „Mania chomikowania: rodzinne sekrety” oraz poznamy historię osób, które dosłownie - powróciły z zaświatów - dzięki serii „Przeżyć swoją śmierć” - zapowiada nadawca.

Styczeń 2021 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Ślub od pierwszego wejrzenia” 10 i 11 („Married At First Sight” 10 i 11)
emisja: w niedziele (od 3 stycznia 2021 roku) o 20:05

Czy można tak po prostu poślubić kogoś zupełnie obcego? Autorzy tego programu proponują nietypowe podejście do związków, randek i ślubów. Czterej eksperci - terapeuta, antropolog, spirytysta i psycholog kliniczny - dobierają trzy ich zdaniem idealne pary. Nowatorstwo polega na tym, że po raz pierwszy w życiu widzą się one tuż przed zawarciem małżeństwa. W każdym odcinku, stanowiącym odrębną całość, śledzimy klasyczne perypetie nowożeńców: miesiąc miodowy, wspólne zamieszkanie, poznawanie teściów i wszystko to, co składa się na małżeńską codzienność. Czy takie związki mogą przetrwać, czy też szybko się rozpadną (więcej tutaj)?

„Przeżyć swoją śmierć” („I Survived: Beyond and Back”)
emisja: w poniedziałki (od 11 stycznia 2021 roku) o 21:00

Serial dokumentalny „Przeżyć swoją śmierć” przedstawia losy ludzi, którzy umarli (stwierdzono u nich zgon), a potem wrócili do żywych. Jak czytamy w opisie, ich wyznania sprawiają, że widz czuje, jakby razem z nimi uczestniczył w tych wydarzeniach. Program przeplata przekazane z pierwszej ręki historie osób, które doświadczyły owych dramatycznych przeżyć, z próbami naukowego zgłębienia tajemnic paranormalnych aktywności ludzkiego mózgu. Oprócz relacji ludzi, którzy doświadczyli przejścia i powrotu z zaświatów, w programie widzowie usłyszą także opowieści członków personelu medycznego oraz najbliższych, którzy uczestniczyli w tych wydarzeniach i potwierdzają nie mieszczące się w głowie słowa ocalałych.

„Mania chomikowania: rodzinne sekrety” („Hoarders Family Secrets”)
emisja: we wtorki (od 12 stycznia 2021 roku) o 21:00

- W „Manii chomikowania” przewracamy do góry nogami chaotyczny świat kompulsywnych zbieraczy. Kompulsywne zbieractwo to zaburzenie psychiczne, objawiające się potrzebą kolekcjonowania przedmiotów, także tych bezwartościowych, niebezpiecznych albo brudnych. Nasi bohaterowie potrzebują pomocy. Mają problemy zdrowotne, grozi im eksmisja, bądź rozpad rodziny. Z nami przejdą kompletną transformację. W tej serii skupiamy się na tytułowych „rodzinnych sekretach” - czytamy w opisie programu (więcej tutaj).
 
Keith Manley i Iris Caldwell w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: A+E Networks
Keith Manley i Iris Caldwell w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...