reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: „Down the road. Zespół w trasie” 2 w Playerze

dodano: 2020-12-23 00:57 | aktualizacja: 2020-12-27 12:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Down the road. Zespół w trasie” W niedzielę, 10 stycznia 2021 roku w serwisie VOD Player zadebiutuje 2. sezon programu „Down the road. Zespół w trasie”, który na antenie telewizji TTV ma pojawić się premierowo wiosną 2021 roku. Widzów czekać będzie wspólna podróż Przemysława Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa. Tym razem bohaterowie przemierzą Chorwację i Grecję. Za produkcję programu odpowiada GPlus Production.

TTV „Down the road. Zespół w trasie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Down the road. Zespół w trasie” to polska wersja belgijskiego formatu.

- Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób - informuje nadawca.

- Po pierwszym sezonie chciałem, żeby chociaż jedna osoba zmieniła nastawienie do ludzi z zespołem Downa. Okazało się, że jest nas o wiele więcej. Ten program udowodnił, że jesteśmy w stanie zmienić świat, jeśli jesteśmy w stanie zmienić perspektywę i myśleć inaczej, niż myślimy na co dzień. To był skok do głębokiej wody, a zarazem coś, w czym chcę uczestniczyć, bo każdy dzień w obecności osób z zespołem Downa jest nieprawdopodobnym i kształcącym doświadczeniem

- komentuje Przemysław Kossakowski.


Uczestnicy drugiej serii programu wyruszą w podróż życia z Przemysławem Kossakowskim, by nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery. Pierwszy raz bez rodziców i z dala od domu. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów - Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Jana Skibę i Szymona Grzecha. Podczas wyprawy towarzyszyć im również będzie terapeutka, Patrycja Bartoszak-Kempa.

- W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń

- komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.


Drugi sezon programu „Down the road. Zespół w trasie” zadebiutuje w serwisie Player w niedzielę, 10 stycznia 2021 roku. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu. Według wcześniejszych zapowiedzi nadawcy, druga seria wiosną 2021 roku zostanie wyemitowana premierowo w kanale TTV. Za produkcję serii odpowiada firma GPlus Production (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kociołek, Krzysztof Hirsztritt, Dominika Kasińska, Przemysław Kossakowski, Grzegorz Brandt, Aleksandra Mandryga i Michał Milka w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery
Agnieszka Kociołek, Krzysztof Hirsztritt, Dominika Kasińska, Przemysław Kossakowski, Grzegorz Brandt, Aleksandra Mandryga i Michał Milka w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery


„Down the road. Zespół w trasie” - sezon 2., premiera wiosną 2021 roku w TTV. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...