reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fajbusiewicz i zabójstwa w styczniu w CI Polsat

dodano: 2020-12-22 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W styczniu 2021 roku kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” (sezon 3.), „Nawiedzone szpitale” (sezon 2.), „Kobiety, które zabijają” (sezon 12.), „Mistrzowie zbrodni?” i „Potwór w ludzkiej skórze” (sezon 2.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nowy rok w telewizji Crime+Investigation Polsat owiany będzie tajemnicą. Legendarny dziennikarz Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” dyskutuje o sprawach zaprezentowanych w ostatnim sezonie „Opowiem ci o zbrodni” z czołowymi polskimi pisarzami. Przyjrzymy się też zbrodni z bliska, sprawdzając, czy istnieją „Mistrzowie zbrodni?” i poznamy „Kobiety, które zabijają”. Nie zabraknie również wątków paranormalnych - przed nami nowy sezon programu „Nawiedzone szpitale” - zapowiada nadawca.

Styczeń 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” 3 („Once Upon A Crime Interviews” 3)
emisja: w piątki o 22:30

Michał Fajbusiewicz, dziennikarz i legendarny prowadzący „Magazyn kryminalny 997”, powraca w nowym sezonie programu publicystycznego telewizji Crime+Investigation Polsat, w którym spotyka się z pisarzami kryminalnymi: Katarzyną Bondą, Igorem Brejdygantem, Wojciechem Chmielarzem, Maxem Czornyjem, Robertem Małeckim, Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi i Joanną Opiat-Bojarską. Każdy odcinek to rozmowa o prawdziwych zbrodniach, którymi mistrzowie fikcji zajmowali się w trzecim sezonie programu „Opowiem ci o zbrodni” (więcej tutaj).

„Nawiedzone szpitale” 2 („Haunted Hospitals” 2)
emisja: w środy (od 6 stycznia 2021 roku) o 22:00

Serial przedstawia historie o zjawiskach paranormalnych do jakich dochodzi w szpitalach, domach opieki, kostnicach i placówkach medycznych. Widzowie usłyszą o nieżyjących pacjentach zawieszonych pomiędzy światami, zmarłych lekarzach, którzy chcą nadzorować swoje oddziały szpitalne długo po śmierci czy duchach wędrujących po korytarzach, by swoją obecnością dać znać o niezałatwionych sprawach. O tych niezwykłych zdarzeniach opowiedzą ich świadkowie - członkowie personelu medycznego i pacjenci. Okazuje się, że nie są to odosobnione przypadki (więcej tutaj).

„Kobiety, które zabijają” 12 („Snapped” 12)
emisja: od wtorku do piątku (od 19 stycznia 2021 roku) o 20:05

Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia... (więcej tutaj)

„Mistrzowie zbrodni?” („Murder Masterminds”)
emisja: w środy (od 20 stycznia 2021 roku) o 21:00

Każdy odcinek serialu zabiera widzów w podróż do świata zbrodni. Najpierw widzowie przyglądają się śledztwu - poszczególnym tropom i podejrzanym, a także zwrotom akcji będących skutkiem odkrywania kolejnych dowodów i formułowania nowych hipotez. Program prezentuje nagrania działań policyjnych, wywiady, a także fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, które - jak czytamy w opisie, składają się na bardzo realistyczny obraz historii, od której nie sposób się oderwać. W drugiej części sprawa trafia do sądu. Prokuratora przygotowuje akt oskarżenia i dochodzi do procesu. Autentyczne nagrania z sali rozpraw pozwalają śledzić przebieg postępowania aż do ostatecznego werdyktu. - Formuła serialu sprawia, że na podstawie wypowiedzi ekspertów, relacji detektywów, świadków, a czasem nawet samych oskarżonych widz może przeprowadzić własne dochodzenie, wytypować sprawcę i snuć domysły dotyczące rozstrzygnięć sądowych - zapowiada nadawca.

„Potwór w ludzkiej skórze” 2 („Very Scary People” 2)
emisja: we wtorki (od 26 stycznia 2021 roku) o 22:00

Jak czytamy w opisie, „Potwór w ludzkiej skórze” to seria kryminalna, która dokumentuje życie najbardziej przerażających i diabolicznych przestępców ostatnich dekad. Każdy, dwugodzinny odcinek śledzi straszne zbrodnie, których dokonali, jak udało im się przez wiele lat unikać kary. Co sprawia, że człowiek staje się potworem w ludzkiej skórze (więcej tutaj)?
 
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...