reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fajbusiewicz i zabójstwa w styczniu w CI Polsat

dodano: 2020-12-22 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W styczniu 2021 roku kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” (sezon 3.), „Nawiedzone szpitale” (sezon 2.), „Kobiety, które zabijają” (sezon 12.), „Mistrzowie zbrodni?” i „Potwór w ludzkiej skórze” (sezon 2.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nowy rok w telewizji Crime+Investigation Polsat owiany będzie tajemnicą. Legendarny dziennikarz Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” dyskutuje o sprawach zaprezentowanych w ostatnim sezonie „Opowiem ci o zbrodni” z czołowymi polskimi pisarzami. Przyjrzymy się też zbrodni z bliska, sprawdzając, czy istnieją „Mistrzowie zbrodni?” i poznamy „Kobiety, które zabijają”. Nie zabraknie również wątków paranormalnych - przed nami nowy sezon programu „Nawiedzone szpitale” - zapowiada nadawca.

Styczeń 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” 3 („Once Upon A Crime Interviews” 3)
emisja: w piątki o 22:30

Michał Fajbusiewicz, dziennikarz i legendarny prowadzący „Magazyn kryminalny 997”, powraca w nowym sezonie programu publicystycznego telewizji Crime+Investigation Polsat, w którym spotyka się z pisarzami kryminalnymi: Katarzyną Bondą, Igorem Brejdygantem, Wojciechem Chmielarzem, Maxem Czornyjem, Robertem Małeckim, Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi i Joanną Opiat-Bojarską. Każdy odcinek to rozmowa o prawdziwych zbrodniach, którymi mistrzowie fikcji zajmowali się w trzecim sezonie programu „Opowiem ci o zbrodni” (więcej tutaj).

„Nawiedzone szpitale” 2 („Haunted Hospitals” 2)
emisja: w środy (od 6 stycznia 2021 roku) o 22:00

Serial przedstawia historie o zjawiskach paranormalnych do jakich dochodzi w szpitalach, domach opieki, kostnicach i placówkach medycznych. Widzowie usłyszą o nieżyjących pacjentach zawieszonych pomiędzy światami, zmarłych lekarzach, którzy chcą nadzorować swoje oddziały szpitalne długo po śmierci czy duchach wędrujących po korytarzach, by swoją obecnością dać znać o niezałatwionych sprawach. O tych niezwykłych zdarzeniach opowiedzą ich świadkowie - członkowie personelu medycznego i pacjenci. Okazuje się, że nie są to odosobnione przypadki (więcej tutaj).

„Kobiety, które zabijają” 12 („Snapped” 12)
emisja: od wtorku do piątku (od 19 stycznia 2021 roku) o 20:05

Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia... (więcej tutaj)

„Mistrzowie zbrodni?” („Murder Masterminds”)
emisja: w środy (od 20 stycznia 2021 roku) o 21:00

Każdy odcinek serialu zabiera widzów w podróż do świata zbrodni. Najpierw widzowie przyglądają się śledztwu - poszczególnym tropom i podejrzanym, a także zwrotom akcji będących skutkiem odkrywania kolejnych dowodów i formułowania nowych hipotez. Program prezentuje nagrania działań policyjnych, wywiady, a także fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, które - jak czytamy w opisie, składają się na bardzo realistyczny obraz historii, od której nie sposób się oderwać. W drugiej części sprawa trafia do sądu. Prokuratora przygotowuje akt oskarżenia i dochodzi do procesu. Autentyczne nagrania z sali rozpraw pozwalają śledzić przebieg postępowania aż do ostatecznego werdyktu. - Formuła serialu sprawia, że na podstawie wypowiedzi ekspertów, relacji detektywów, świadków, a czasem nawet samych oskarżonych widz może przeprowadzić własne dochodzenie, wytypować sprawcę i snuć domysły dotyczące rozstrzygnięć sądowych - zapowiada nadawca.

„Potwór w ludzkiej skórze” 2 („Very Scary People” 2)
emisja: we wtorki (od 26 stycznia 2021 roku) o 22:00

Jak czytamy w opisie, „Potwór w ludzkiej skórze” to seria kryminalna, która dokumentuje życie najbardziej przerażających i diabolicznych przestępców ostatnich dekad. Każdy, dwugodzinny odcinek śledzi straszne zbrodnie, których dokonali, jak udało im się przez wiele lat unikać kary. Co sprawia, że człowiek staje się potworem w ludzkiej skórze (więcej tutaj)?
 
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...