reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Detektyw Murdoch” 10 w kanale Epic Drama

dodano: 2020-12-28 04:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „Detektyw Murdoch” W poniedziałek, 4 stycznia 2021 roku o godz. 20:30 w kanale Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 10. sezonu serialu „Detektyw Murdoch” („Murdoch Mysteries”). Metodyczny i dziarski detektyw, który w rozwiązywaniu najbardziej makabrycznych morderstw w Toronto wykorzystuje nowatorskie techniki śledcze, będzie prowadził kolejne śledztwa.

Epic Drama „Detektyw Murdoch”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, dziesiąty sezon „Detektywa Murdocha” rozpocznie się w wielkim stylu. Główny bohater (w tej roli Yannick Bisson) pragnie szczęśliwego życia u boku swojej żony, doktor Julii Ogden (Helene Joy), i snuje plany zbudowania nowego domu. Niemniej Murdoch nie wie, że Julia po cichu cierpi z powodu poczucia winy - zabiła bowiem swoją prześladowczynię, psychotyczną Evę Pearce (Daiva Johnston).

Próbując zapomnieć o swoim lęku Julia Ogden zaprasza swoją nowo przyjezdną przyjaciółkę, Suzanne Atherly (Samanthę Bond, „Downton Abbey”) oraz jej córkę, na bal debiutantek, aby oswoiły się z nowym miejscem. Niestety wystawne wydarzenie zmienia się całkowicie, gdy ktoś morduje jedną z kobiet pragnących poślubić najatrakcyjniejszego kawalera w Toronto.

W kolejnych odcinkach detektyw Murdoch oraz jego żona muszą stanąć twarzą w twarz z przypuszczeniem, że z ich winy w więzieniu siedzi niewinny człowiek. Wskazuje na to fakt, że ich dowody w sprawie zostają zakwestionowane przez nowe badania sądowe. Małżeństwo powróci do okropnej przeszłości - momentu, w którym poznali mordercę przekonanego, że posiadł go diabeł.

Constable Crabtree kontynuuje swój związek z tancerką burleski, Niną Bloom (Erin Agostino, „18 to Life”), a także decyduje się otworzyć warsztat samochodowy wraz ze swoim bratem Samuelem. Jednak niedługo Constable poznaje nieustraszoną reporterkę, Louise Cherry (Bea Santos, „Darken”) i wkrótce ich wzajemne zainteresowanie staje się oczywiste. 

W międzyczasie, ulegając namowom Julii, Rebecca James (Mouna Traoré) kontynuuje naukę, by zostać lekarzem w Medical College for Women. 

Murdochowi asystuje także młody, skrupulatny detektyw Watts (Daniel Maslany, „Four in the Morning”). Wydarzenia z jego życia okazują się leżeć u podstaw jego niekończącego się dochodzenia w sprawie grupy zaginionych kobiet. Jest zuchwały i szorstki, ale jego determinacja w rozwiązywaniu spraw prowadzi służby do nietypowej komuny. 

W sezonie dziesiątym gościnnie pojawią się: Samantha Bond („Downton Abbey” i „Die Another Day”), Alex Paxton-Beesley („Wynonna Earp”), Daniel Maslany („Four in the Morning”), Bea Santos („Darken”), Jonathan Goad („Republic of Doyle”), Peter Stebbings („Bates Motel” i „The Listener”), Alan Doyle („Republic of Doyle” i „Newfoundland at Armageddon”), Natasha Negovanlis („Carmilla” i „Almost Adults”), Robin Dunne („Inhuman Condition”, „Defiance” i „Sanctuary”) i Richard Clarkin („Goon”, „Naturally” i „Sadie”) (więcej tutaj).
 
Mouna Traoré w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Mouna Traoré w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Athena Karkanis w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis
Athena Karkanis w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Soda Studios
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Soda Studios
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Helene Joy i Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis
Helene Joy i Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis


„Detektyw Murdoch” - sezon 10., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 stycznia 2021 roku) o godz. 20:30 w kanale Epic Drama. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...
reklama