reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Detektyw Murdoch” 10 w kanale Epic Drama

dodano: 2020-12-28 04:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „Detektyw Murdoch” W poniedziałek, 4 stycznia 2021 roku o godz. 20:30 w kanale Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 10. sezonu serialu „Detektyw Murdoch” („Murdoch Mysteries”). Metodyczny i dziarski detektyw, który w rozwiązywaniu najbardziej makabrycznych morderstw w Toronto wykorzystuje nowatorskie techniki śledcze, będzie prowadził kolejne śledztwa.

Epic Drama „Detektyw Murdoch”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, dziesiąty sezon „Detektywa Murdocha” rozpocznie się w wielkim stylu. Główny bohater (w tej roli Yannick Bisson) pragnie szczęśliwego życia u boku swojej żony, doktor Julii Ogden (Helene Joy), i snuje plany zbudowania nowego domu. Niemniej Murdoch nie wie, że Julia po cichu cierpi z powodu poczucia winy - zabiła bowiem swoją prześladowczynię, psychotyczną Evę Pearce (Daiva Johnston).

Próbując zapomnieć o swoim lęku Julia Ogden zaprasza swoją nowo przyjezdną przyjaciółkę, Suzanne Atherly (Samanthę Bond, „Downton Abbey”) oraz jej córkę, na bal debiutantek, aby oswoiły się z nowym miejscem. Niestety wystawne wydarzenie zmienia się całkowicie, gdy ktoś morduje jedną z kobiet pragnących poślubić najatrakcyjniejszego kawalera w Toronto.

W kolejnych odcinkach detektyw Murdoch oraz jego żona muszą stanąć twarzą w twarz z przypuszczeniem, że z ich winy w więzieniu siedzi niewinny człowiek. Wskazuje na to fakt, że ich dowody w sprawie zostają zakwestionowane przez nowe badania sądowe. Małżeństwo powróci do okropnej przeszłości - momentu, w którym poznali mordercę przekonanego, że posiadł go diabeł.

Constable Crabtree kontynuuje swój związek z tancerką burleski, Niną Bloom (Erin Agostino, „18 to Life”), a także decyduje się otworzyć warsztat samochodowy wraz ze swoim bratem Samuelem. Jednak niedługo Constable poznaje nieustraszoną reporterkę, Louise Cherry (Bea Santos, „Darken”) i wkrótce ich wzajemne zainteresowanie staje się oczywiste. 

W międzyczasie, ulegając namowom Julii, Rebecca James (Mouna Traoré) kontynuuje naukę, by zostać lekarzem w Medical College for Women. 

Murdochowi asystuje także młody, skrupulatny detektyw Watts (Daniel Maslany, „Four in the Morning”). Wydarzenia z jego życia okazują się leżeć u podstaw jego niekończącego się dochodzenia w sprawie grupy zaginionych kobiet. Jest zuchwały i szorstki, ale jego determinacja w rozwiązywaniu spraw prowadzi służby do nietypowej komuny. 

W sezonie dziesiątym gościnnie pojawią się: Samantha Bond („Downton Abbey” i „Die Another Day”), Alex Paxton-Beesley („Wynonna Earp”), Daniel Maslany („Four in the Morning”), Bea Santos („Darken”), Jonathan Goad („Republic of Doyle”), Peter Stebbings („Bates Motel” i „The Listener”), Alan Doyle („Republic of Doyle” i „Newfoundland at Armageddon”), Natasha Negovanlis („Carmilla” i „Almost Adults”), Robin Dunne („Inhuman Condition”, „Defiance” i „Sanctuary”) i Richard Clarkin („Goon”, „Naturally” i „Sadie”) (więcej tutaj).
 
Mouna Traoré w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Mouna Traoré w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Athena Karkanis w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis
Athena Karkanis w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Soda Studios
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Soda Studios
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat World
Helene Joy i Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis
Helene Joy i Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis


„Detektyw Murdoch” - sezon 10., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 stycznia 2021 roku) o godz. 20:30 w kanale Epic Drama. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...