reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Novelas+ już nadaje

dodano: 2020-12-27 23:43 | aktualizacja: 2020-12-28 14:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/CANAL+

Novelas+ Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 28 grudnia br. emisję rozpoczął kanał Novelas+. Jego nadawcą jest spółka Thema (Grupa CANAL+). Dostęp do stacji zyskali abonenci Platformy CANAL+.

Novelas TV
Novelas+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja Novelas+ znalazła się na pozycji 57 na liście w dekoderach operatora. Zamieniła w tym miejscu AXN Spin HD, który przesunięto na kanał 195 - obok obecnych tam już AXN White i AXN Black. Novelas+ jest dostępny dla abonentów Platformy CANAL+ już od podstawowego pakietu.

Novelas+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W jego ofercie ma znaleźć się ponad 1000 godzin nowych odcinków rocznie. Na początek w ramówce Novelas+ znalazły się m.in. takie tureckie telenowele, jak „Meryem” i „Cena namiętności”, oraz pochodzące z Meksyku romanse „Miłość po grób” i „Miłość i przeznaczenie”.

MERYEM
Pewna deszczowa noc na zawsze zmieni życie Meryem, Oktaya i Savasa. Tej tragicznej nocy Savas straci kobietę, którą kocha, a Meryem, z miłości do swojego narzeczonego Oktaya, przyzna się do przestępstwa, którego nie popełniła. Oktay, daleki od tak wielkiego poświęcenia, postawi swoje ambicje ponad wszystko. Meryem będzie cierpieć za nie swoje winy i pałać chęcią zemsty, aż nie przeszkodzi jej w tym miłość…

CENA NAMIĘTNOŚCI
Ferhat to płatny zabójca pracujący dla swojego wuja-kryminalisty. Aslı jest pełną ideałów, młodą lekarką. Pewnego dnia, ich drogi krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Aslı jest zmuszona operować mężczyznę, do którego strzelał Ferhat oraz poślubić mordercę, żeby ratować swoje życie. W skorumpowanym, trudnym świecie pełnym pragnienia władzy ta dwójka ludzi z dwóch różnych światów zbliża do siebie. Czy Ferhat i Aslı będą żyli długo i szczęśliwie w obliczu wszystkich czekających na nich niebezpieczeństw?

MIŁOŚĆ PO GRÓB
Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca w USA, znany jako „El Chino Valdés”. Magnat reinkarnuje się w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.

MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE
Skromny Ivan Villagómez we wczesnej młodości padł ofiarą odrzucenia, oszustwa i manipulacji. Został wrobiony w morderstwo gangstera. Uciekł do USA, gdzie spędził 11 lat. Nigdy nie poddał się rozpaczy, a dzięki ciężkiej pracy, dyscyplinie i determinacji był w stanie wiele osiągnąć. Teraz decyduje się wrócić do rodzinnego Meksyku, aby odebrać to, co do niego należy, odnaleźć syna i sprawić, by sprawiedliwości stało się zadość.


Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Novelas+ HD:
Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
tp. 11 (11,411 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: NOVELAS+
PID V: 170 (MPEG-4/HD)
PID A: 120 (pol)
PID PCR: 170
SID: 14211
PID PMT: 1011
Provider: CANAL+
Kodowanie: Conax/Nagra MA (N3 - Platforma CANAL+)
 
Przekaz kanału Novelas+

Przypomnijmy, iż zapowiedź startu stacji pojawiła się w grudniu br. (więcej tutaj). Dostęp do kanału w dniu rozpoczęcia przez niego nadawania zyskali abonenci Platformy CANAL+, której operatorem jest CANAL+ Polska. Udziałowcami tej spółki są Grupa CANAL+, TVN (Discovery) i Liberty Global.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...