Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester United – Wolverhampton Wanderers. Transmisje live z Final Four Ligi Mistrzów EHF tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Family
19:00 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – Sheffield United
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Gutka CANAL+ Sport
17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
19:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – West Ham United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski
01:30 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Miami Heat – Milwaukee Bucks
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz CANAL+ Sport 2
19:00 Piłka nożna: Premier League: West Bromwich Albion – Leeds United
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk CANAL+ Now
19:00 Piłka nożna: Premier League: Brighton&Hove Albion – Arsenal FC
Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski Eleven Sports 1
19:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – SD Eibar
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Birmingham City – Derby County
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Cádiz CF – Real Valladolid
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
19:00 Piłka nożna: Liga NOS: SL Benfica – Portimonense SC
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
22:00 Piłka nożna: Liga NOS: Vitória SC – FC Porto
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Birmingham City – Derby County
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bormio: Supergigant mężczyzn
15:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Semmering: 1. przejazd slalomu kobiet
16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński nSport+
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF: Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Robert Skrzyński, Artur Kwiatkowski
20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF: Finał
Komentarz: Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny
22:15 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF: Ceremonia medalowa
Komentarz: Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny Polsat Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: Turniej im. Lecha Kaczyńskiego: Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin
Polsat Sport Extra
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police – Energa MKS Kalisz Polsat Sport News
20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Maccabi Fox Tel Awiw – Zenit Sankt Petersburg Sportklub
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Unicaja Malaga – Coosur Real Betis
21:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Hereda San Pablo Burgos – RETAbet Bilbao Basket TVP 1
16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny TVP Sport
11:00 Siatkówka mężczyzn: PKN Orlen Volley Cup 2020: SPS Chrobry Głogów – MKS Cuprum Lubin
Komentarz: Piotr Dębowski
13:00 Siatkówka mężczyzn: PKN Orlen Volley Cup 2020: eWinner Gwardia Wrocław – BBTS Bielsko-Biała
Komentarz: Piotr Dębowski