reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wonder Woman 1984” pierwszą produkcją 4K w HBO Max

dodano: 2020-12-29 10:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

HBO Max 25 grudnia br. w usłudze SVOD HBO Max pojawił się pierwszy film w rozdzielczości 4K, z HDR10, Dolby Vision i Dolby Atmos - „Wonder Woman 1984”. Co prawda serwis HBO Max nie jest dostępny w Polsce, ale ma wkroczyć na nasz rynek w drugiej połowie 2021 roku, kiedy to zastąpi usługę HBO GO. Oznaczałoby to znacznie lepszą jakość wybranych produkcji w SVOD od HBO.

WarnerMedia
HBO Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wonder Woman 1984” w 4K można oglądać w HBO Max na Apple TV 4K, Amazon Fire TV Stick 4K, Amazon Fire TV Cube, Google Chromecast Ultra i Chromecast z Google TV, na wspieranych urządzeniach Android TV, a także na Roku Ultra 4800x, Roku 4K TV, Roku Premiere i Roku Streaming Stick+ oraz Xfinity X1 (Xi6) i Flex. Wymagane jest również HDMI 2.0 z wsparciem HDCP 2.2. Uwaga! Dolby Atmos jest niedostępny na Chromecast z Google TV, Roku Premiere oraz Roku Streaming Stick+.

Jak zapowiedziała na początku grudnia Patty Jenkins - reżyserka „Wonder Woman 1984”, kolejne filmy i seriale 4K dodawane będą do HBO Max w 2021 roku. Wtedy również rozszerzona zostanie lista wspieranych urządzeń.
  Usługa HBO Max wystartowała 27 maja br. w Stanach Zjednoczonych. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 14,99 dol. Na razie nie są znane szczegóły planowanego przekształcenia HBO GO w HBO Max na polskim rynku. Jednak wprowadzenie treści 4K do HBO Max oznacza, że polscy użytkownicy również będą mogli oglądać filmy i seriale w znacznie lepszej jakości.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Antena DVB-T Sonus TV wzm. 40dB

Antena SONUS pokojowa jest przeznaczona do pracy wewnątrz budynków, zalecana...

59 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama