reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film wyłączy telewizję analogową

dodano: 2020-12-30 01:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film

Sat Film W poniedziałek, 1 lutego 2021 roku w sieci Sat Film z Włocławka dojdzie do wyłączenia analogowej telewizji kablowej. W związku z tym faktem abonenci analogowych pakietów otrzymają w tej samej miesięcznej cenie abonamentu korzystanie z telewizji cyfrowej oraz za darmo dekoder HD.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, z dniem 1 lutego 2021 roku wyłączymy analogową telewizję kablową. W zamian za 50 kanałów analogowych, w tej samej miesięcznej cenie abonamentu, oferujemy korzystanie z telewizji cyfrowej, która umożliwi państwu odbiór przeszło 100 kanałów telewizyjnych w zdecydowanie lepszej jakości, w tym w większości w jakości HD. Dekoder HD do odbioru telewizji cyfrowej możecie państwo odebrać sami, bądź też zaprosić naszego technika lub przedstawiciela handlowego. Dekoder jest dla państwa dostępny za darmo. Wystarczy się z nami skontaktować bezpośrednio w Biurze Obsługi Abonentów (BOA), w punkcie sprzedaży, telefonicznie pod numerem 54 236-74-12 lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Jesteśmy do państwa dyspozycji! - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Sat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...
reklama