reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Asy wywiadu” i filmy w styczniu w Fox Comedy

dodano: 2020-12-30 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group/satkurier.pl

FOX Comedy W styczniu 2021 roku kanał Fox Comedy poleca swoim widzom taki serial jak „Asy wywiadu”, w ramach pasma „Komediowe wieczory ze Stevem Martinem” taki film jak „Sierżant Bilko”, a w ramach pasma „Komediowe piątki z Rowanem Atkinsonem” takie produkcje jak „Johnny English”, „Johnny English Reaktywacja” i „Wakacje Jasia Fasoli”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w styczniu 2021 roku w kanale Fox Comedy czekać będzie na widzów premierowy serial szpiegowsko-komediowy „Asy wywiadu”, w którym w główną rolę wciela się znany z „Przyjaciół” David Schwimmer. Specjalnie na piątki Fox Comedy przygotowało filmy z niezastąpionym Rowanem Atkinsonem, które dostarczą dawki śmiechu na nadchodzące weekendy. Ponadto w ramach pasma „Komediowe wieczory ze Stevem Martinem” stacja pokaże film „Sierżant Bilko”.

Styczeń 2021 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Komediowe wieczory ze Stevem Martinem”:
„Sierżant Bilko”
emisja: w czwartek, 7 stycznia 2021 roku o 22:00

Dowodzący małym pułkiem wojskowym sierżant Bilko dorabia do skromnego żołdu przeprowadzając różne niezgodne z regulaminem akcje, począwszy od hazardu po wypożyczanie wojskowego sprzętu. Wszystko może wyjść na jaw, gdy odwieczny rywal sierżanta, pułkownik John Hall, przyjeżdża do bazy na inspekcję (więcej tutaj).

„Asy wywiadu” („Intelligence”)
emisja: w soboty (od 9 stycznia 2021 roku) o 20:25

Dla fanów komedii szpiegowskich Fox Comedy przygotował nowy serial z Davidem Schwimmerem w roli w agenta specjalnego. Pracujący dla Agencji Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych Ameryki Jerry zostaje wysłany do Wielkiej Brytanii, by pomóc w walce z cyberprzestępczością. Arogancki Amerykanin nie jest jednak dobrze odbierany przez nowych współpracowników. Za wyjątkiem Josepha (w tej roli Nick Mohammed), analityka komputerowego, który jest zafascynowany Jerrym. Razem ze swoim nowym kompanem Jerry próbuje odnaleźć cyberterrorystę, wprowadzając nieco chaosu do skostniałej brytyjskiej instytucji. W serialu występują David Schwimmer jako Jerry Bernstein, Nick Mohammed jako Joseph Harries, Jane Stanness jako Mary, Sylvestra Le Touzel jako Christine Cranfield, Gana Bayarsaikhan jako Tuva Olsen oraz Oliver Birch jako Quentin O'Higgins. O tym, jak Jerry poradzi sobie w nowym otoczeniu, widzowie dowiedzą się w Fox Comedy w sobotę, 9 stycznia 2021 roku o godzinie 20:25 (więcej tutaj).

„Komediowe piątki z Rowanem Atkinsonem”:
emisja: w piątki (od 15 stycznia 2021 roku) o 22:00
Jak zapowiada nadawca, w piątkowe wieczory w Fox Comedy rozśmieszać widzów będzie niezastąpiony Rowan Atkinson. Kultowe komedie z jego udziałem będziemy mogli oglądać w styczniowe piątki o godzinie 22:00 w Fox Comedy. W ramach pasma „Komediowe piątki z Rowanem Atkinsonem” stacja pokaże takie produkcje jak „Johnny English” (emisja w piątek, 15 stycznia 2021 roku o godzinie 22:00) (więcej tutaj), „Johnny English Reaktywacja” (emisja w piątek, 22 stycznia 2021 roku o godzinie 22:00) (więcej tutaj) i „Wakacje Jasia Fasoli” (emisja w piątek, 29 stycznia 2021 roku o godzinie 22:00) (więcej tutaj).
 
Gana Bayarsaikhan w serialu „Asy wywiadu”, foto: Ollie Upton/Sky UK Limited
Gana Bayarsaikhan w serialu „Asy wywiadu”, foto: Ollie Upton/Sky UK Limited


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...