reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Super TV HD, Filmax HD i Filmax 4K w sieci Toya

dodano: 2020-12-30 07:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Toya Oferta sieci Toya z Łodzi powiększy się o kolejne kanały z portfolio Michała Winnickiego. Abonenci zyskają dostęp do takich stacji, jak Super TV HD, Filmax HD i Filmax 4K. Pierwszy z nich znajdzie się na pozycji numer 626, w pakietach Oszczędnym, Wygodnym i Bogatym, drugi na 130, w pakietach Oszczędnym, Wygodnym i Bogatym, a trzeci na 202, w pakiecie Bogatym.

Filmax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Super TV HD rozpoczął nadawanie z początkiem sierpnia br. W ramówce widzowie znajdą pasma z telezakupami (więcej tutaj).

Stacja Filmax z testową emisją wystartowała w czwartek, 24 grudnia br. Kanał dostępny jest w rozdzielczościach standardowej (Filmax), wysokiej (Filmax HD) i 4K (Filmax 4K). Wersje SD, HD i 4K stacji mają identyczne ramówki. W ofercie widzowie znajdą filmy fabularne i program „Kabaretowy szał” (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Toya powiększyła się o takie kanał telewizyjne jak Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD, Canal+ Now HD (więcej tutaj), TVP Dokument HD (więcej tutaj), Gold TV HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD, Ukraina 24 HD, Brazzers TV Europe HD (więcej tutaj), Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), Insight TV UHD (więcej tutaj), Biznes24 HD (więcej tutaj), Eleven Sports 1 4K, Polsat Rodzina HD, Polsat Seriale HD i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj). Wkrótce ma natomiast dołączyć nowa, debiutująca na rynku stacja telewizyjna - RedTOP TV (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...