reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Tok FM w styczniu z nową ramówką

dodano: 2020-12-31 06:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W styczniu 2021 roku Radio Tok FM (Agora) poleca swoim słuchaczom szczególnie takie programy jak „Poranek Radia Tok FM”, „Raport gospodarczy”, „Kultura osobista”, „Godzina kultury”, „Poczytalni”, „Szkoda czasu na złe seriale”, „Między słowami”, „Andymateria”, „Weekend”, „Maciej Zakrocki przedstawia...”, „Biuletyn rewolucyjny”, a w ramach pasma „TOK360” takie audycje jak „Kwadrans filozofa” i „Lista przebojów Tok FM”.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Tok FM rozpocznie 2021 rok z nową ramówką. Zadebiutują w niej m.in. nowe pasmo informacyjno-publicystyczne „TOK360”, nadawane od poniedziałku do piątku, a także audycja „Godzina kultury” Marty Perchuć-Burzyńskiej. Do zespołu Tok FM dołącza Wojciech Muzal. Nowe programy poprowadzą też Maciej Zakrocki i Karolina Głowacka. W ramówce pozostaną takie propozycje Tok FM, jak np. „Kultura osobista”, „Kwadrans filozofa” i „Między słowami”, choć niektórych będzie można słuchać „na żywo” o innych porach - zarówno w eterze, jak i w internecie na stronie tokfm.pl oraz w aplikacji Tok FM.

W poniedziałek, 4 stycznia 2021 roku o godzinie 18:00 na antenie Radia Tok FM swoją premierę będzie mieć nowe pasmo informacyjno-publicystyczne „TOK360”. Poprowadzą je Adam Ozga, który dotychczas wydawał poranne serwisy informacyjne stacji, oraz Wojciech Muzal, który dołączył do zespołu Tok FM z Radia Łódź, gdzie prowadził poranną audycję „Na dzień dobry” i magazyn reporterów „Słuchasz i wiesz”. „TOK360” to magazyn podsumowujący wydarzenia dnia - zarówno w materiałach reporterskich, jak i rozmowach publicystycznych. W ramach pasma emitowane będą znane już z anteny programy „Kwadrans filozofa” (we wtorki po godzinie 19:20) i „Lista przebojów Tok FM” (w piątki po godzinie 19:20).

Natomiast od poniedziałku do piątku po 23:00 w ramówce Tok FM pojawi się nowe pasmo „Maciej Zakrocki przedstawia...”. Autor będzie podejmował w nim tematykę europejską i historyczną, nie zabraknie też tematów bieżących.

W sobotę, 2 stycznia 2021 roku na antenę Tok FM po ponad rocznej przerwie wróci Karolina Głowacka, która poprowadzi nową odsłonę sobotniego i niedzielnego „Poranka Radia Tok FM” (więcej tutaj).

- Słuchacze i słuchaczki między 7:00 a 9:00 otrzymają kompleksową dawkę wiedzy o najważniejszych wydarzeniach mijającego i nadchodzącego tygodnia, połączoną z eksperckim komentarzem z dystansu

- mówi Karolina Głowacka.


Nowością w ramówce Radia Tok FM będzie „Godzina kultury” prowadzona przez Martę Perchuć-Burzyńską w soboty po godzinie 19:00. Program będzie częścią pasma kulturalnego, emitowanego co sobota od 17:00 do 21:00, na które złożą się: „Poczytalni” (więcej tutaj), „Szkoda czasu na złe seriale” (więcej tutaj), „Godzina kultury” oraz „Między słowami” (więcej tutaj).

Z kolei w niedziele po godzinie 19:00 na antenie w nowej formule pojawi się audycja „Biuletyn rewolucyjny” - feministyczny głos na antenie Tok FM. - Anna Piekutowska i Małgorzata Wołczyńska przez dwa miesiące relacjonowały protesty dotyczące prawa aborcyjnego w Polsce, rozmawiały z uczestniczkami wydarzeń, a teraz poszerzą tę tematykę i pogłębią wątki. Jak mówią autorki: w nowym „Biuletynie rewolucyjnym” co tydzień znajdą się rozmowy o polityce, społeczeństwie, badaniach, książkach, historii i nauce - bo rewolucja dzieje się nie tylko na ulicy - zapowiada nadawca.

Od stycznia 2021 roku w nowej ramówce zmienią się godziny nadawania niektórych programów znanych już z anteny Tok FM: „Kultury osobistej” będzie można słuchać od poniedziałku do piątku po godzinie 11:40 (więcej tutaj), a „Raportu gospodarczego” od wtorku do piątku o godzinie 14:40 (więcej tutaj). „Kwadrans filozofa” Tomasza Stawiszyńskiego będzie można usłyszeć we wtorki po godzinie 19:20, zaś „Listę przebojów Tok FM” w piątki po godzinie 19:20. „Andymateria”, czyli rozmowy o sztuce Anny Wacławik-Orpik z Andą Rottenberg, emitowane będą w niedziele po godzinie 15:00, „Między słowami” w soboty po godzinie 20:00, a „Weekend” Ewy Podolskiej w soboty po godzinie 21:00 (więcej tutaj).

Nowości i zmiany przygotowane dla słuchaczy przez zespół Radia Tok FM będą promowane na antenie stacji, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...