reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Xtra TV wyłącza paczkę dawnego Scripps

dodano: 2020-12-31 16:55 | aktualizacja: 2020-12-31 17:27
autor: RO | źródło: xtratv.com.ua

Xtra TV Od 1 stycznia 2021 r. w związku z wygaśnięciem umowy z właścicielem praw autorskich, ukraińska platforma satelitarna Xtra TV zakończy emisję kanałów Travel Channel, Food Network i Fine Living. W tej chwili rozważane są opcje zastąpienia kanałów innymi o podobnej tematyce. O kolejnych nowościach w ofercie Xtra TV będzie wiadomo w najbliższym czasie.

Food Network Travel Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto od wskazanego terminu ulegną zmianie parametry techniczne poznawczych kanałów telewizyjnych Terra, Nauka, Fauna i Trofey. Wszystkie na satelicie Astra 4A (4,8°E) zostaną przeniesione na transponder grupy medialnej 1+1 Media o częstotliwości 11,766 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK). Wyłączenie dotychczasowej dystrybucji nastąpi z częstotliwości 12,265 GHz, pol. H (SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Przekaz jest szyfrowany w systemie Verimatrix.

Aktualizacja parametrów na odbiornikach Xtra TV BOX odbędzie się automatycznie, natomiast w przypadku modułów CAM konieczne będzie ponowne wyszukiwanie.

Oferta ukraińskiej platformy Xtra TV jest dostępna z satelitów Eutelsat 9B (9°E), Eutelsat Hot Bird (13°E) i częściowo również z Astra 4A (4,8°E) i Amos 7 (4°W). Zestawy satelitarne abonentów są rozbudowane o dodatkowe konwertery, aby umożliwiały odbiór sygnału ze wszystkich pozycji orbitalnych jednocześnie.

Źródło: xtratv.com.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...