Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K:Real Madryt – Celta Vigo. Transmisje live z Mistrzostw Świata w darcie tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
13:30 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
16:00 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – Sheffield United
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Zakrzewski
Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF – Levante UD
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis – Sevilla FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF – Real Valladolid
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Stoke City – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Arminia Bielefeld – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Patryk Mirosławski, Filip Kapica
19:00 Piłka nożna: NOS Liga: Sporting CP – SC Braga
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum – SV Darmstadt 98
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Werder Brema – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – FC Schalke 04
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eurosport 1
13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck: Kwalifikacje
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
15:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair: Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych Eurosport 2
10:25 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee: Zawody
Komentarz: Grzegorz Pajda
11:45 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee: Zawody
13:35 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee: Zawody
15:15 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee: Zawody nSport+
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Iberostar Tenerife – Real Madryt Polsat Sport
13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: Rangers FC – Celtic FC
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Pszczółka Start Lublin – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski Polsat Sport Extra
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Kioene Padwa – Cucine Lube Civitanova Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Petkim Spor – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Lipczik
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Galatasaray Doga Sigorta – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Ryś
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Tofaş – Türk Telekom
Komentarz: Jakub Ryś
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Ogm Ormanspor – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Lipczik TVP Sport
12:25 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair: Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
19:00 Dart: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału
Komentarz: Jakub Łokietek, Jarosław Kowalczyk
21:00 Dart: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału
Komentarz: Jakub Łokietek, Jarosław Kowalczyk
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.