reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Sport w polskiej TV 2.01.2021

dodano: 2020-12-31 19:19 | aktualizacja: 2021-01-02 19:19
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Real Madryt – Celta Vigo. Transmisje live z Mistrzostw Świata w darcie tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Sheffield United
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Zakrzewski

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Przemysław Pełka, Jarosław Koliński

21:00 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Arsenal FC
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Houston Rockets – Sacramento Kings
 
CANAL+ Sport 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Bochum – SV Darmstadt 98
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – FC Augsburg
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – FC Schalke 04 
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart 1893 - RB Lipsk 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

 

Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Levante UD
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Sevilla FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Real Valladolid
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Stoke City – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Patryk Mirosławski, Filip Kapica

19:00 Piłka nożna: NOS Liga:
Sporting CP – SC Braga
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Bochum – SV Darmstadt 98
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – FC Schalke 04 
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Kwalifikacje
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

15:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych
 
Eurosport 2

10:25 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee:
Zawody 
Komentarz: Grzegorz Pajda

11:45 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee:
Zawody 

13:35 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee:
Zawody 

15:15 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee:
Zawody 
 
nSport+

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Iberostar Tenerife – Real Madryt
 
Polsat Sport

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Rangers FC – Celtic FC

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Pszczółka Start Lublin – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
 
Polsat Sport Extra

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Kioene Padwa – Cucine Lube Civitanova
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Petkim Spor – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Lipczik

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Tofaş – Türk Telekom
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Lipczik
 
TVP Sport

12:25 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

19:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
Komentarz: Jakub Łokietek, Jarosław Kowalczyk

21:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
Komentarz: Jakub Łokietek, Jarosław Kowalczyk


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Kabel HDMI biały 19pin HQ 10m

10m kabel połączeniowy HDMI1.4 w kolorze białym.

120 zł Więcej...
reklama