reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lepsza połowa” 2 w TVP2 i TVP Seriale

dodano: 2021-01-02 00:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa” W niedzielę, 3 stycznia br. o godz. 16:10 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacji TVP Seriale, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 2. serialu „Lepsza połowa”. Produkcja nawiązuje do serialu „Trzecia połowa”, emitowanego w 2018 roku w TVP1.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W kolejnym sezonie serialu „Lepsza połowa” widzowie nadal będą śledzić perypetie rodziny Nowakowskich - Jolanty (w tej roli Izabela Kuna) i Marka (Artur Żmijewski), ich dzieci oraz przyjaciół - Weroniki (Anna Dereszowska) i Aleksa (Tomasz Karolak), a także Anny (Weronika Książkiewicz) i szukającego swojego przepisu na udane życie Borysa (Piotr Adamczyk). Na planie pojawią się także nowi bohaterowie - Renata i Mario. W ich role wcielą się: Olga Bołądź i Cezary Pazura.

A co wydarzy się w pierwszym odcinku drugiego sezonu? Anna sama zajmie się wychowaniem rocznego Antoniego. Ojciec dziecka, Zibi (Wojciech Mecwaldowski), wyjechał do pracy do Norwegii. Przytłoczona obowiązkami młodej mamy Anna, chętnie korzysta z pomocy byłego męża Borysa. Związek Aleksa i Weroniki kwitnie, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jola próbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc odświeżyć związek, wyrwać się z małżeńskiej rutyny i szarej codzienności. Czy zgranej grupie przyjaciół uda im się zrealizować swoje życiowe plany? O tym widzowie przekonają się w kolejnej odsłonie serialu. Występują m.in. Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Piotr Adamczyk. 

A co wydarzy się w drugim odcinku drugiego sezonu? Borys Nowakowski, po tym jak niemal stracił życie w basenie Aleksa, postanawia zmienić swoje życie. Jednak największą przeszkodą okazują się bliscy, którzy tak bardzo go wspierają, że jakakolwiek zmiana staje się niemożliwa (więcej tutaj).

„Lepsza połowa” - sezon 2., emisja w niedziele (od 3 stycznia 2020 roku) o godz. 16:10 w TVP2. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Seriale. Wcześniejsze odcinki tego serialu emituje obecnie kanał TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...