reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lepsza połowa” 2 w TVP2 i TVP Seriale

dodano: 2021-01-02 00:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa” W niedzielę, 3 stycznia br. o godz. 16:10 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacji TVP Seriale, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 2. serialu „Lepsza połowa”. Produkcja nawiązuje do serialu „Trzecia połowa”, emitowanego w 2018 roku w TVP1.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W kolejnym sezonie serialu „Lepsza połowa” widzowie nadal będą śledzić perypetie rodziny Nowakowskich - Jolanty (w tej roli Izabela Kuna) i Marka (Artur Żmijewski), ich dzieci oraz przyjaciół - Weroniki (Anna Dereszowska) i Aleksa (Tomasz Karolak), a także Anny (Weronika Książkiewicz) i szukającego swojego przepisu na udane życie Borysa (Piotr Adamczyk). Na planie pojawią się także nowi bohaterowie - Renata i Mario. W ich role wcielą się: Olga Bołądź i Cezary Pazura.

A co wydarzy się w pierwszym odcinku drugiego sezonu? Anna sama zajmie się wychowaniem rocznego Antoniego. Ojciec dziecka, Zibi (Wojciech Mecwaldowski), wyjechał do pracy do Norwegii. Przytłoczona obowiązkami młodej mamy Anna, chętnie korzysta z pomocy byłego męża Borysa. Związek Aleksa i Weroniki kwitnie, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jola próbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc odświeżyć związek, wyrwać się z małżeńskiej rutyny i szarej codzienności. Czy zgranej grupie przyjaciół uda im się zrealizować swoje życiowe plany? O tym widzowie przekonają się w kolejnej odsłonie serialu. Występują m.in. Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Piotr Adamczyk. 

A co wydarzy się w drugim odcinku drugiego sezonu? Borys Nowakowski, po tym jak niemal stracił życie w basenie Aleksa, postanawia zmienić swoje życie. Jednak największą przeszkodą okazują się bliscy, którzy tak bardzo go wspierają, że jakakolwiek zmiana staje się niemożliwa (więcej tutaj).

„Lepsza połowa” - sezon 2., emisja w niedziele (od 3 stycznia 2020 roku) o godz. 16:10 w TVP2. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Seriale. Wcześniejsze odcinki tego serialu emituje obecnie kanał TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...