reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ucho Prezesa” w kanale TV4

dodano: 2021-01-02 01:18 | aktualizacja: 2021-01-02 12:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Ucho Prezesa W poniedziałek, 4 stycznia br. o godz. 23:15 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek serialu „Ucho Prezesa”. Serial ten mogą również oglądać widzowie Comedy Central. W głównej roli występuje Robert Górski. Widzowie Czwórki znają go z jednej z głównych ról w serialu „Spadkobiercy” (emisja w kanałach TV6 i Polsat Comedy Central Extra), a wiosną br. na antenie Polsatu będzie można go oglądać w jego najnowszym autorskim projekcie - serialu komediowym „Piękni i bezrobotni”.

Ucho Prezesa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ucho Prezesa” to serial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego - autora scenariusza i odtwórcę głównej roli - Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.

W obsadzie produkcji znaleźli się artyści kabaretowi, teatralni, filmowi i telewizyjni, m.in.: Izabela Dąbrowska, Mikołaj Cieślak, Paweł Koślik, Andrzej Seweryn, Cezary Żak, Cezary Pazura, Wiktor Zborowski, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot czy Artur Barciś.

„Ucho Prezesa” to prawdziwy fenomen, który krótko po swoim debiucie stał się najczęściej wpisywanym tytułem w wyszukiwarce Google, a jego odcinki w okresie dostępności w serwisie YouTube notowały po kilka milionów odsłon (więcej tutaj).

Robert Górski to komik, satyryk, scenarzysta, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, dał się poznać także jako publicysta, copywriter, współautor książek i tomiku wierszy, scenarzysta oraz aktor w filmach fabularnych, serialach i dubbingu. Widzowie Czwórki znają go z jednej z głównych ról w serialu „Spadkobiercy” (emisja w kanałach TV6 i Polsat Comedy Central Extra) (więcej tutaj), a wiosną br. na antenie Polsatu będzie można go oglądać w jego najnowszym autorskim projekcie - serialu komediowym „Piękni i bezrobotni”.
 
Robert Górski i Mikołaj Cieślak w serialu „Ucho Prezesa”, foto: Karolina Grabowska
Robert Górski i Mikołaj Cieślak w serialu „Ucho Prezesa”, foto: Karolina Grabowska


„Ucho Prezesa” - emisja od poniedziałku do czwartku (od 4 stycznia 2021 roku) około godz. 23:00 w TV4. Serial ten mogą również oglądać widzowie Comedy Central.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...