Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Chelsea FC – Manchester City. Transmisja live z Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Sport
15:15 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Detroit Pistons – Boston Celtics CANAL+ Sport 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad – CA Osasuna
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – FC Crotone
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Huesca – FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski Eleven Sports 2
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: AS Roma – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Antoni Partum
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Benevento Calcio – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:00 Piłka nożna: NOS Liga: CD Santa Clara – SL Benfica
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
22:00 Piłka nożna: NOS Liga: FC Porto – Moreirense FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – FC Crotone
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina – Bologna FC 1909
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
11:30 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair: Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych
12:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzeb: 1. przejazd slalomu kobiet
13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński Eurosport 2
09:15 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee: Zawody
Komentarz: Grzegorz Pajda
10:40 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee: 2. przejazd kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda
12:35 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee: Zawody
Komentarz: Grzegorz Pajda nSport+
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Eibar – Granada CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski Polsat Sport
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Astoria Bydgoszcz Polsat Sport Extra
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino Sportklub
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Hereda San Pablo Burgos – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – HDI Sigorta Afyon Belediye
Komentarz: Jakub Ryś
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Urbas Fuenlabrada – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Radosław Spiak TVP 1
13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck: Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny TVP Sport
13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck: Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
15:35 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair: Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner