reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rośnie sieć kanałów miejskich na Ukrainie

dodano: 2021-01-03 11:27
autor: RO | źródło: mediasat.info

Kyiv.Live Nowy kanał telewizyjny Kharkiv.Live dołączy do Kyiv.Live i Odesa.Live w ukraińskim holdingu medialnym Line Network. Trzeci kanał ma ruszyć wiosną i ma być przeznaczony dla mieszkańców miasta Charkowa.

http://mediasat.info/2020/12/29/live-network/
Kharkiv.Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wadim Stołar, będący właścicielem Line Network powiedział, że regionalna sieć medialna stanie się główną platformą informacyjną o bieżących wydarzeniach w stolicy i dużych miastach Ukrainy. W osiągnięciu tego sukcesu ma pomóc innowacyjne podejście – tworzenie telewizji regionalnej o wysokiej jakości, użytecznej z wydarzeniami krajowymi i połączenie jej z mediami internetowymi.

Początkowo kanały zostały uruchomione w Kijowie i Odessie. Kolejny będzie w Charkowie, a później w Dnieprze i we Lwowie.

Kyiv.Live jako pierwszy został uruchomiony w sierpniu 2020 roku i jest nadawany w postaci nieszyfrowanej (FTA) na satelicie Astra 4A (4,8°E). Drugi kanał Odesa.Live pojawił się we wrześniu, ale nie jest oferowany przez satelitę.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...