reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rośnie sieć kanałów miejskich na Ukrainie

dodano: 2021-01-03 11:27
autor: RO | źródło: mediasat.info

Kyiv.Live Nowy kanał telewizyjny Kharkiv.Live dołączy do Kyiv.Live i Odesa.Live w ukraińskim holdingu medialnym Line Network. Trzeci kanał ma ruszyć wiosną i ma być przeznaczony dla mieszkańców miasta Charkowa.

http://mediasat.info/2020/12/29/live-network/
Kharkiv.Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wadim Stołar, będący właścicielem Line Network powiedział, że regionalna sieć medialna stanie się główną platformą informacyjną o bieżących wydarzeniach w stolicy i dużych miastach Ukrainy. W osiągnięciu tego sukcesu ma pomóc innowacyjne podejście – tworzenie telewizji regionalnej o wysokiej jakości, użytecznej z wydarzeniami krajowymi i połączenie jej z mediami internetowymi.

Początkowo kanały zostały uruchomione w Kijowie i Odessie. Kolejny będzie w Charkowie, a później w Dnieprze i we Lwowie.

Kyiv.Live jako pierwszy został uruchomiony w sierpniu 2020 roku i jest nadawany w postaci nieszyfrowanej (FTA) na satelicie Astra 4A (4,8°E). Drugi kanał Odesa.Live pojawił się we wrześniu, ale nie jest oferowany przez satelitę.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama