reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Blondynka” 9 w TVP1 i TVP Seriale

dodano: 2021-01-04 03:15 | aktualizacja: 2021-01-04 13:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Blondynka” W piątek, 8 stycznia br. o godz. 21:00 w kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacji TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 9. sezonu serialu „Blondynka”, którego producentem jest Media Corporation. Będzie to jednocześnie 100. odcinek całości. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie TVP HD. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu?

TVP1 TVP 1 Jedynka „Blondynka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
9. seria serialu „Blondynka” rozpocznie się od wyjaśnienia dramatycznego wydarzenia, w którym Dawid Springer (w tej roli Grzegorz Małecki), mąż tytułowej bohaterki, weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), rozbija samochód i trafia do szpitala. Jest na oddziale intensywnej terapii w śpiączce. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy w szpitalu pojawia się Marta Retzer (Aneta Todorczuk), która wyznaje Sylwii, że jest w ciąży z Dawidem. Jasiunia (Izabela Dąbrowska) i doktor Jan Fus (Krzysztof Gosztyła) proponują Sylwii, żeby zamieszkała z nimi, dopóki Dawid się nie wybudzi.

Wójt Marcel Traczyk (Andrzej Grabowski) spotyka się z japońskim inwestorem Tanaką. Japończyk przedstawia bardzo ambitne plany rozwoju Majaków. Sydney Struś (Sławomir Pacek) przychodzi do księdza Teofila Błażejczyka (Olaf Lubaszenko) po poradę. Gdy ksiądz dowiaduje się, że Struś miał żonę w Australii, zaleca w ramach pokuty oczyszczenie duszy i środowiska, które go otacza. Struś bierze te słowa zbyt dosłownie i o świcie wymyka się z leśniczówki do lasu. Tymczasem Elwira (Katarzyna Ankudowicz) pracuje nad swoim sklepem internetowym. By wypromować najnowszy projekt, wykorzystuje domowników leśniczówki do sesji zdjęciowej, podczas której wszyscy są wystrojeni w białe ubrania w czarne łaty.

W obsadzie znaleźli się Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Biegańska, Izabela Dąbrowska, Małgorzata Jabłońska, Monika Krzywkowska, Aleksander Fijałek, Krzysztof Gosztyła, Andrzej Grabowski, Wojciech Kalinowski i Damian Kamiński. Reżyserem jest Mirosław Gronowski, a autorami scenariusza są Sławomir Łonisk i Przemysław Nowakowski (więcej tutaj).

„Blondynka” - sezon 9., emisja w piątki (od 8 stycznia 2021 roku) o godz. 21:00 w TVP1. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Seriale. Wcześniejsze odcinki tego serialu emituje obecnie kanał TVP HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...