reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Najnowsza produkcja Player Original w TVN [wideo]

dodano: 2021-01-04 13:15
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVN Media

Player orginal logo TVN media 360px.jpg Na styczniowe wieczory TVN i Player przygotowały nie lada gratkę dla wszystkich miłośników serialowych emocji. Już od 6 stycznia w każdą środę stacja pokaże pierwsze odcinki najnowszych produkcji Player Original. Na początek mocne uderzenie, czyli „Chyłka-Rewizja”, w kolejne „Żywioły Saszy - Ogień” i „Nieobecni”.

TVN Media
Player orginal chyłka TVN 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Początek roku zapowiada się iście serialowo - już od 6 stycznia, w trzy kolejne środy, telewidzowie będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki najnowszych produkcji Player Original z 2020 roku.

6 stycznia jako pierwsza na widzów TVN będzie czekać „Chyłka-Rewizja”, czyli kontynuacja losów bezkompromisowej mecenas Chyłki, granej przez fenomenalną Magdalenę Cielecką. Świat Joanny diametralnie się zmienia. Prawniczka musi stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zrządzenie losu sprawia, że Chyłka przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym. W efekcie Chyłka i „Zordon” znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady… Na ekranie m.in. Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski i Piotr Żurawski.

Tydzień później – 13 stycznia – widzowie TVN poznają Saszę Załuską. „Żywioły Saszy – Ogień” to serial, którego scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy. Sasza Załuska (Magdalena Boczarska) wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Oprócz Magdaleny Boczarskiej widzowie zobaczą także m.in. Mirosława Haniszewskiego, Jerzego Trelę, Andrzeja Konopkę, Marię Pakulnis, Aleksandrę Konieczną, Arkadiusza Jakubika i Jędrzeja Hycnara.


Serialowe rozdanie zamkną „Nieobecni”, których pierwszy odcinek stacja TVN pokaże 20 stycznia. „Najmłodsza” produkcja Player Original to poruszająca opowieść inspirowana przypadkami najgłośniejszych zaginięć w Polsce. Towarzyszymy w niej tancerce Mili, dla której najszczęśliwszy czas w roku – Boże Narodzenie – okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny! W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, ekscentrycznego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Na ekranie debiutująca w swojej głównej roli serialowej Justyna Wasilewska w towarzystwie Piotra Głowackiego, a także Grzegorz Damięcki, Iza Kuna, Anna Dymna, Zbigniew Stryj, Łukasz Garlicki i Tomasz Włosok.

Zimowe wieczory z pierwszymi odcinkami produkcji Player Original już od środy 6 stycznia w TVN.
Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Player to lokalny lider na rynku płatnych serwisów VOD w Polsce. Biblioteka tytułów zawiera popularne programy i seriale, których nie można zobaczyć nigdzie indziej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...