reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Królowa piękności" w TVP2

dodano: 2021-01-04 17:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

Królowa piękności „Królowa piękności” to nowa propozycja TVP2 na zimowe wieczory. Rosyjski serial opowiada o losach znanej modelki, a rolę głównej bohaterki zagrała piękna Karina Andolenko. Pierwszy odcinek w poniedziałek, 4 stycznia o godz. 20:55.

Kadr z serialu „Królowa piękności”
Królowa piękności


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Królowa piękności” opowiada o losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak: zawiść, intrygi i tragiczna miłość.

Katia Panowa wywodzi się z małej wsi. Dziewczyna odrzuca względy miejscowych kawalerów, wierzy, że czeka ją inny los. Chce być modelką i pracować w Paryżu. W 1961 roku po kolejnej awanturze w domu, wywołanej przez zazdrosnego ojca, wyjeżdża do Moskwy.

W Związkowym Domu Mody prosi naczelnego projektanta o pomoc. Dostaje pracę i pokój w mieszkaniu komunalnym. Kiedy jej fotografia pojawia się w gazecie, odnajduje ją Feliks Krutski, wzięty redaktor moskiewskiej gazety, który poznał ją podczas przygotowywania reportażu o wiodącym kołchozie. Zakochał się w Kati, niestety rodzice chcą, żeby ożenił się z młodą aktorką - Marianną Nieczajewą, kuzynką znanej działaczki bolszewickiej.

Tymczasem Kariera Kati nabiera tempa - pierwszy pokaz mody, w którym bierze udział wypada znakomicie, a po występach w Paryżu Panową gazety nazywają skarbem narodowym Rosji Radzieckiej. W jej życiu osobistym również dużo się dzieje, niechciana ciąża, ślub z Feliksem… Czy Katia znajdzie w Moskwie szczęście, czy tak wyobrażała sobie karierę modelki?

Obsada.: Karina Andolenko, Paweł Priluczny, Anastasia Zadorożnaja
Reżyser: Karen Howhannisjan
Produkcja – Rosja 2015

EMISJA - 12 odcinków, od poniedziałku do piątku:
4-6 stycznia – godz. 20:55
od 7 stycznia – godz. 21:50


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...