reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Królowa piękności" w TVP2

dodano: 2021-01-04 17:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

Królowa piękności „Królowa piękności” to nowa propozycja TVP2 na zimowe wieczory. Rosyjski serial opowiada o losach znanej modelki, a rolę głównej bohaterki zagrała piękna Karina Andolenko. Pierwszy odcinek w poniedziałek, 4 stycznia o godz. 20:55.

Kadr z serialu „Królowa piękności”
Królowa piękności


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Królowa piękności” opowiada o losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak: zawiść, intrygi i tragiczna miłość.

Katia Panowa wywodzi się z małej wsi. Dziewczyna odrzuca względy miejscowych kawalerów, wierzy, że czeka ją inny los. Chce być modelką i pracować w Paryżu. W 1961 roku po kolejnej awanturze w domu, wywołanej przez zazdrosnego ojca, wyjeżdża do Moskwy.

W Związkowym Domu Mody prosi naczelnego projektanta o pomoc. Dostaje pracę i pokój w mieszkaniu komunalnym. Kiedy jej fotografia pojawia się w gazecie, odnajduje ją Feliks Krutski, wzięty redaktor moskiewskiej gazety, który poznał ją podczas przygotowywania reportażu o wiodącym kołchozie. Zakochał się w Kati, niestety rodzice chcą, żeby ożenił się z młodą aktorką - Marianną Nieczajewą, kuzynką znanej działaczki bolszewickiej.

Tymczasem Kariera Kati nabiera tempa - pierwszy pokaz mody, w którym bierze udział wypada znakomicie, a po występach w Paryżu Panową gazety nazywają skarbem narodowym Rosji Radzieckiej. W jej życiu osobistym również dużo się dzieje, niechciana ciąża, ślub z Feliksem… Czy Katia znajdzie w Moskwie szczęście, czy tak wyobrażała sobie karierę modelki?

Obsada.: Karina Andolenko, Paweł Priluczny, Anastasia Zadorożnaja
Reżyser: Karen Howhannisjan
Produkcja – Rosja 2015

EMISJA - 12 odcinków, od poniedziałku do piątku:
4-6 stycznia – godz. 20:55
od 7 stycznia – godz. 21:50


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...
reklama