reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości w ramówce polskiego kanału Ultra TV 4K

dodano: 2021-01-04 20:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MWE Networks

Początek czasu Ultra TV 4K W styczniu ruszyła nowa ramówka kanału Ultra TV 4K, którego właścicielem jest polska grupa MWE Networks. Widzowie będą mogli zobaczyć nowe programy w kinowej jakości 4K zarówno produkcji zagranicznej, jak i polskiej. Pasmo filmowe jest emitowane codziennie o godz. 19:15.

„Narodziny Ziemi” w Ultra TV 4K
Narodziny Ziemi Ultra TV 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BIAŁY ŻYWIOŁ
Każdego roku w kanadyjskich Górach Skalistych toczy się walka z żywiołem. Na grupę śmiałków czyhają niepowstrzymane lawiny: dudniące ściany gęstego śniegu poruszającego się z prędkością 300 km/h, zdolne zniszczyć wszystko na swojej drodze. Oto historia ich codziennych zmagań z naturą, gdy wzbijają się w niebo w misjach rozpoznawczych, wspinają się na niebezpieczne góry i wywołują potężne lawiny starannie zaplanowanymi eksplozjami. Biały Żywioł to program w szybkim tempie: opowieść o codziennym wyścigu z czasem, by walczyć z najbardziej śmiercionośną bronią w górach.
 
Biały żywioł

NA WIELKIEJ FALI
Każdego roku setki śmiałych, profesjonalnych surferów z całego świata gromadzą się w Nazare w Portugalii, aby rzucić wyzwanie jego potężnym falom. To tutaj znajdą największą falę na jakiej kiedykolwiek surfowano - na 24 metrach, co odpowiada wysokości 8-piętrowego budynku. Na Wielkiej Fali to spotkanie z poszukiwaczami przygód na tyle odważnymi, aby zaryzykować porażkę, a nawet potencjalnie śmiertelne obrażenia, dla uznania i chwały.
 
Na wielkiej fali

NARODZINY ZIEMI
W ognistych początkach naszego młodego Układu Słonecznego światy rodzą się i unicestwiają. Giganci gazowi wywołują chaos. A młode słońce wydziela swoją wściekłość. Jak Ziemia przetrwała wbrew wszystkiemu? Ten otwierający oczy dokument 4K przedstawia niebezpieczną drogę, którą nasza planeta obrała we wczesnych latach. Program bada niektóre z największych pytań dzisiejszej nauki: Jak Ziemia stała się żywą planetą? Co jej historia mówi nam o naszych szansach na znalezienie innych światów, które są naprawdę podobne do Ziemi?

POCZĄTEK CZASU
Najnowocześniejszy film oparty na pracy naukowców, otwierający nowe, potężne okno w przestrzeń kosmiczną. Korzystając z zaawansowanych technologicznie teleskopów, możemy uchwycić światło na szerokich obszarach Wszechświata i skierować ogromny przepływ danych kosmicznych do modeli superkomputerów, aby zbadać siły i zdarzenia, które go ukształtowały. Czego możemy się dowiedzieć o pochodzeniu galaktyk, takich jak Droga Mleczna i światów podobnych do naszego?
 
Początek czasu

KIERUNEK WAKACJE
Davida i Bianca podróżują wzdłuż i wszerz RPA, prezentując dreszczyk emocji, pyszną lokalną kuchnię i spektakularne, naturalne piękno tego tęczowego kraju. Podczas epickiej, pełnej przygód podróży przedstawią plany dostosowane dla każdego typu podróżnika. Nurkowanie w klatce z rekinami, latanie balonem i wejście na pokład wydm to tylko niektóre z atrakcji, w których spróbują swoich sił zanim zakończą wyprawę wycieczką do jednej ze słynnych winnic lub luksusowych spa w kraju.

KUCHNIA NA DZIKO
Program kulinarny w jakości 4K przedstawiający przepisy pasjonata zaczerpnięte prosto z natury i w naturalnych warunkach podane.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...