reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

9 kanałów w konkursie KRRiT na miejsce w MUX 1

dodano: 2021-01-06 06:27 | aktualizacja: 2021-01-07 09:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

KRRiT Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ATM Rozrywka (ATM Grupa), Polsat Edu (Cyfrowy Polsat), DMAX (Discovery), Red Carpet TV (Red Carpet Media Group), H! TV (Wirtualna Polska Holding), CD Action TV (Fantasyexpo) oraz zaproponowane przez Michała Winnickiego Silver TV, Tele Rozrywka i TVC Nostalgia to stacje, które zostały zgłoszone w ogłoszonym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) konkursie na udzielenie koncesji na rozpowszechnianie w sposób cyfrowy rozsiewczy naziemny (NTC) programu telewizyjnego w multipleksie pierwszym (MUX 1).

antena naziemna DVB-T NTC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż w związku z zamieszaniem z przedłużeniem naziemnej koncesji dla stacji ATM Rozrywka - według regulatora rynku nadawca nie złożył w wymaganym terminie wniosku o przedłużenie, nadawca się z tym nie zgadza - Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkurs na miejsce w MUX 1 zajmowane dotychczas przez kanał ATM Rozrywka (więcej tutaj). Koncesja ATM Rozrywka wygaśnie 24 lutego 2021 roku.

W związku z „Ogłoszeniem przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 28 października 2020 roku o możliwości uzyskania koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego” wnioski o udzielenie koncesji na rozpowszechnianie w sposób cyfrowy rozsiewczy naziemny programu telewizyjnego o charakterze uniwersalnym bądź wyspecjalizowanym w multipleksie pierwszym złożyły następujące podmioty: Michał Winnicki ze Szczecina z kanałem Silver TV, Green Content (grupa Discovery) z Warszawy ze stacją DMAX, Red Carpet Media Group z Warszawy z kanałem Red Carpet TV, Wirtualna Polska Media (Wirtualna Polska Holding) z Warszawy ze stacją H! TV, ATM Rozrywka (ATM Grupa) z Bielan Wrocławskich z kanałem ATM Rozrywka, MWE Teleport (spółka Michała Winnickiego) ze Szczecina ze stacją Tele Rozrywka, MWE Broadcast (spółka Michała Winnickiego) ze Szczecina z kanałem TVC Nostalgia, Gaming Tech Esports Media (Fantasyexpo) z Gdańska ze stacją CD Action TV i Telewizja Polsat (Cyfrowy Polsat) z Warszawy z kanałem Polsat Edu.

Dodajmy, że obecnie w ramach MUX 1 dostępne są takie stacje jak ATM Rozrywka, TV Trwam (Fundacja Lux Veritatis), TTV (Discovery), Stopklatka (SPI International B.V.), TVP ABC (Telewizja Polska) oraz należące do Cyfrowego Polsatu Fokus TV, Eska TV i Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

150 zł Więcej...