reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja na pakiet TVN International w player.pl

dodano: 2021-01-07 16:00
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

pakiet TVN International player.pl Od 1 stycznia 2021 roku, ze względu na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, w Zjednoczonym Królestwie pojawiły się ograniczenia związane z korzystaniem z polskich platform streamingowych i VOD. Aby wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom Polaków tam mieszkających, player.pl przygotował specjalną promocję.

TVN Grupa Discovery
TVN International


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet TVN International można teraz kupić w specjalnej cenie - przez pierwsze 2 miesiące 50% taniej, czyli w cenie 50 zł zamiast 100 zł.
Po pierwszych 60 dniach pakiet odnowi się w cenie 100 zł za kolejne 60 dni, o ile z niego nie zrezygnujemy. 30-dniowy dostęp do pakietu TVN International w player.pl kosztuje 50 zł.

Pakiet TVN International to przede wszystkim dostęp do kanałów LIVE dystrybuowanych wyłącznie za granicą: ITVN, ITVN Extra oraz kanału TVN24 z codzienną porcją publicystyki, wiadomości z Polski i świata. Ponadto w ofercie znalazła się biblioteka VOD z całymi sezonami popularnych seriali i programów, w tym produkcji Player Original, które można obejrzeć wyłącznie na platformie. „Nieobecni”,„Chyłka”, „Żywioły Saszy” czy „Szadź” to tylko niektóre z tytułów udostępnionych w serwisie.

Dużym udogodnieniem dla potencjalnych użytkowników jest możliwość korzystania z pakietu na dowolnym urządzeniu oraz brak konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy. I najważniejsze - wszystkie materiały z biblioteki VOD są dostępne bez reklam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Karta USB Media-Tech DVB-T Stick MT4171

Karta do komputera Media-Tech DVB-T Stick MT4171 do odbioru cyfrowej...

59 zł Więcej...
reklama