reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja na pakiet TVN International w player.pl

dodano: 2021-01-07 16:00
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

pakiet TVN International player.pl Od 1 stycznia 2021 roku, ze względu na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, w Zjednoczonym Królestwie pojawiły się ograniczenia związane z korzystaniem z polskich platform streamingowych i VOD. Aby wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom Polaków tam mieszkających, player.pl przygotował specjalną promocję.

TVN Grupa Discovery
TVN International


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet TVN International można teraz kupić w specjalnej cenie - przez pierwsze 2 miesiące 50% taniej, czyli w cenie 50 zł zamiast 100 zł.
Po pierwszych 60 dniach pakiet odnowi się w cenie 100 zł za kolejne 60 dni, o ile z niego nie zrezygnujemy. 30-dniowy dostęp do pakietu TVN International w player.pl kosztuje 50 zł.

Pakiet TVN International to przede wszystkim dostęp do kanałów LIVE dystrybuowanych wyłącznie za granicą: ITVN, ITVN Extra oraz kanału TVN24 z codzienną porcją publicystyki, wiadomości z Polski i świata. Ponadto w ofercie znalazła się biblioteka VOD z całymi sezonami popularnych seriali i programów, w tym produkcji Player Original, które można obejrzeć wyłącznie na platformie. „Nieobecni”,„Chyłka”, „Żywioły Saszy” czy „Szadź” to tylko niektóre z tytułów udostępnionych w serwisie.

Dużym udogodnieniem dla potencjalnych użytkowników jest możliwość korzystania z pakietu na dowolnym urządzeniu oraz brak konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy. I najważniejsze - wszystkie materiały z biblioteki VOD są dostępne bez reklam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...