reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy” i BBC Lifestyle z serią podcastów

dodano: 2021-01-08 02:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy” „Wysokie Obcasy” (Agora) we współpracy z kanałem BBC Lifestyle ruszyły z cyklem podcastów „Bądź dla siebie dobra”. Jak zapowiada nadawca, każdy z czterech odcinków projektu, realizowany ze wsparciem specjalistów, rozwija i tłumaczy zagadnienia z zakresu diety, kosmetologii czy seksu, które mogą wpływać na jakość życia i samoocenę. Premiera każdego z nich nastąpi na początku roku 2021 w serwisach streamingowych i podcastowych, na platformie podcastowej Tok FM oraz w serwisie wysokieobcasy.pl.

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Projekt „Bądź dla siebie dobra” to pierwsza odsłona podcastów „Wysokich Obcasów” przygotowana z partnerem, którym została stacja BBC Lifestyle.

- Obie marki połączyła ważna idea, by kobiety żyły w zgodzie same ze sobą, odpowiednio pielęgnując zdrowie, urodę i kondycję psychiczną - czytamy w komunikacie.


W ramach projektu na słuchaczy czekać będą 4 odcinki:
  • „Jak mądrze schudnąć?”,
  • „Cała prawda o zabiegach kosmetycznych”,
  • „Czy masz zdrowe jelita?”
  •  „Jak osiągnąć lepszy orgazm?”

Podcasty prowadzą redaktorki „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”: Anna J. Dudek, Agnieszka Urazińska i Margit Kossobudzka. Ich gośćmi są specjalistki z zakresu zdrowia, dietetyki, kosmetologii oraz edukacji seksualnej, m.in. Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Magdalena Suchan i Alicja Długołęcka. 

Pierwszy odcinek podcastu jest już dostępny, natomiast kolejne publikowane będą w piątki 8, 22 i 29 stycznia br. m.in. na profilu „Wysokich Obcasów” na Facebooku, na platformach Spotify, YouTube i podcastowej Tok FM oraz w serwisie wysokieobcasy.pl. 

„Wysokie Obcasy” zadebiutowały z autorskimi podcastami w listopadzie 2020 roku. W każdy piątek redaktorki magazynu rozmawiają o psychologii, rozwoju osobistym, rodzicielstwie, zdrowiu, seksie i ekologii (więcej tutaj).

„Bądź dla siebie dobra” - premiery w piątki na profilu „Wysokich Obcasów” na Facebooku, na platformach Spotify, YouTube i podcastowej Tok FM oraz w serwisie wysokieobcasy.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama