reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lepsza połowa” 2 w TVP VOD przed emisją w TVP2

dodano: 2021-01-08 03:53 | aktualizacja: 2021-01-08 11:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa” W kanałach TVP2 i TVP Seriale zadebiutował 2. sezon serialu „Lepsza połowa”. Produkcja nawiązuje do serialu „Trzecia połowa”, emitowanego w 2018 roku w TVP1. Po pilotażowej premierze odcinków 1. i 2. sezonu 2. serialu „Lepsza połowa” Telewizja Polska zdecydowała o emisji 2. sezonu „Lepszej połowy” w modelu „digital first”. Od piątku, 8 stycznia br. o godz. 20:00 premierowe odcinki będą co tydzień udostępniane na platformie vod.tvp.pl. Na antenie TVP2 widzowie będą mogli oglądać serial w poniedziałki i wtorki o godz. 22:35, a powtórki w niedziele o godz. 18:30. Serial ten mogą również oglądać widzowie TVP Seriale.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polska zaprasza widzów do śledzenia perypetii rodziny Nowakowskich - Jolanty (w tej roli Izabela Kuna) i Marka (Artur Żmijewski), oraz ich przyjaciół: Weroniki (Anna Dereszowska) i Aleksa (Tomasz Karolak), a także Anny (Weronika Książkiewicz) oraz Borysa (Piotr Adamczyk).

Jak czytamy w opisie, w drugim sezonie „Lepszej połowy” nie zabraknie niespodzianek, zwrotów akcji i nowych bohaterów - Renata, którą gra Olga Bołądź, oraz Mario, w którego rolę wciela się Cezary Pazura, nieźle namieszają w życiu Nowakowskich. Anna, po tym jak Zibi (Wojciech Mecwaldowski) wyjechał do pracy w Norwegii, sama zajmuje się wychowaniem rocznego Antoniego. Przytłoczona obowiązkami młodej mamy, chętnie korzysta z pomocy byłego męża Borysa. Związek Aleksa i Weroniki kwitnie, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jolanta próbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc odświeżyć związek i wyrwać się z małżeńskiej rutyny. Czy zgranej grupie przyjaciół uda się zrealizować swoje życiowe plany? O tym widzowie przekonają się w kolejnej odsłonie „Lepszej połowy”.

W serialu występują m.in.:
Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Izabela Kuna, Olga Bołądź, Elżbieta Jarosik, Maja Maj, Karina Woźniak, Katarzyna Gałązka, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Cezary Pazura, Adam Nowak, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Grzegorz Warchoł, Marcin Hycnar, Mariusz Drężek i Ignacy Liss.

Serial zrealizowany jest według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa. Reżyserami 2. sezonu serialu są Artur Żmijewski i Kristoffer Rus. Producentem serialu jest Telewizji Polska (więcej tutaj).
 
Izabela Kuna i Artur Żmijewski w serialu „Lepsza połowa”, foto: Mikołaj Tym
Izabela Kuna i Artur Żmijewski w serialu „Lepsza połowa”, foto: Mikołaj Tym


„Lepsza połowa” - sezon 2., emisja w poniedziałki i wtorki o godz. 22:35 w TVP2. Serial ten mogą również oglądać widzowie TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...