reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przerwy w dostawie usług w sieci Sat Film

dodano: 2021-01-08 05:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film Operator sieci Sat Film z Włocławka w wydanym komunikacie poinformował, że w nocy z wtorku na środę, z 19 na 20 stycznia br. oraz w nocy z wtorku na środę, z 26 na 27 stycznia br. realizować on będzie prace związane z modernizacją swojej infrastruktury technicznej na terenie Włocławka.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W najbliższych tygodniach realizować będziemy prace związane z modernizacją naszej infrastruktury technicznej. W związku z tym informujemy co następuje: w nocy z wtorku na środę, z 19 na 20 stycznia 2021 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi przerwa (do 3 godzin) w dostępności usługi telewizyjnej oraz dłuższa (do 4 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego; przerwa dotyczyć bedzie abonentów na terenie Włocławka; natomiast w nocy z wtorku na środę, z 26 na 27 stycznia 2021 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi przerwa (do 3 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego; przerwa dotyczyć będzie abonentów na osiedlu Zazamcze we Włocławku. Za niedogodności przepraszamy - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Sat Film.

Przypomnijmy, iż od wtorku, 17 listopada do środy, 2 grudnia 2020 roku operator sieci Sat Film realizował prace związane z modernizacją swojej infrastruktury technicznej na terenie Włocławka, natomiast w czwartek, 26 listopada 2020 roku w Izbicy Kujawskiej i okolicznych miejscowościach (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama