reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 9.01.2021

dodano: 2021-01-08 11:02 | aktualizacja: 2021-01-09 11:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: RB Lipsk – Borussia Dortmund. Transmisje live z WTA World Tour Abu Zabi tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

09:30 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/4 finału

11:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/4 finału: V. Zvonareva – E. Svitolina
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

13:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/4 finału: A. Sasnovicz – G. Muguruza
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Werder Brema
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
   
CANAL+ Now

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Olympique Lyonnais
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Stade Brestois 29,
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
   
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Everton FC – Rotherham United
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – VfL Wolfsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester United – Watford FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chorley FC – Derby County
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Athletic Bilbao [mecz przełożony ze względu na warunki pogodowe]
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Arsenal FC – Newcastle United
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – Hamburger SV
Komentarz: Michał Mitrut

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Bologna FC
Komentarz: Michał Mitrut, Antoni Partum

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Olympique Lyonnais
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Everton FC – Rotherham United
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Blackpool FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Bologna FC
Komentarz: Michał Mitrut, Antoni Partum

21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Southampton FC – Shrewsbury Town
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, St. Anton:
Zjazd kobiet

12:45 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
Eurosport 2

13:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

18:00 Snowboard: Pucharu Świata, Kreischberg:
Zawody 
Komentarz: Adam Probosz
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Toul, Kapalua Maui:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

13:30 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – Red Devils Chojnice
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multifoot
Moderator: Rafał Dębiński
Komentarz Monaco - Angers / Nîmes - Lille: Artur Kwiatkowski
Komentarz Dijon - OM / Montpellier - Nantes: Adam Zakrzewski
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo – SBV Vitesse
 
Polsat Sport

09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd dwójek kobiet

11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd dwójek kobiet

12:45 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk

20:00 86. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski 2020:
Gala
 
Polsat Sport Extra

14:45 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Indykpol AZS Olsztyn

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Jastrzębski Węgiel

00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Delray Beach:
1. runda

02:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Delray Beach:
1. runda
 
Polsat Sport News

14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd dwójek mężczyzn

15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – King Szczecin
Komentarz: Adam Romański, Tomasz Jankowski

20:30 Tenis: ATP World Tour, Delray Beach:
1. runda
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Pinar Karşiyaka
Komentarz: Jakub Lipczik

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Ryś

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
RETAbet Bilbao Basket – Valencia BC
Komentarz: Radosław Spiak

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Urbas Fuenlabrada – MoraBanc Andorra
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
 
TVP Sport

11:00 Skoki narciarskie: FIS Cup, Zakopane:
Zawody
Komentarz: Michał Chmielewski

13:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Polska – Turcja
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...