reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

AMC, Bollywood i Novela TV w UPC Polska

dodano: 2021-01-11 14:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: media2.pl

UPC Polska 11 stycznia br. do oferty UPC Polska dołączone zostały trzy nowe kanały telewizyjne: Novela TV HD, Bollywood HD i AMC HD. Znalazły się one w nowym pakiecie Max Premium, który obejmuje łącznie 181 kanałów.

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AMC HD jest dostępny na pozycji 225 w Horizon i UPC TV 4K oraz na 488 w Mediabox.
Z miłości do filmu i niezwykłych historii, AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Wielokrotnie nagradzane seriale, które powstały w AMC w ciągu ostatniej dekady, zmieniły kierunek telewizji, podejście do produkcji, jak i oczekiwania widzów. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji autorskich zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość i przenosi ich na nowy poziom kina.

Bollywood HD można znaleźć w UPC pod numerem 226 na Horizon i UPC TV 4K oraz 490 w Mediabox.
Bollywood HD to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Kino Bollywood to wysokonakładowe produkcje realizowane z rozmachem, jakością i udziałem gwiazd kina. Wśród emitowanych filmów znajdziemy dramaty, trillery, filmy akcji czy komedie. Kanał nadawany w polskiej wersji językowej. Biblioteka kanału to ponad 300 filmów rocznie.

Novela TV HD trafił na pozycję 227 w Horizon i UPC TV 4K oraz 495 w Mediabox.
Novela TV to kanał dla fanów telenowel latynoamerykańskich. Powstał z myślą o widzach kochających historie, w których główną rolę odgrywa miłość. Siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Bez przerwy. Seriale premierowe, nigdy nieemitowane w Polsce, a także te już znane i lubiane przez polską publiczność.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...