reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lód i samochody w lutym w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-01-13 04:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W lutym br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Lodowi wikingowie” i „Gruchoty za gotówkę” (sezon 2.), a także pasmo „Soboty z turbodoładowaniem”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Soboty z turbodoładowaniem”:
emisja: w soboty (od 6 lutego br.) o 9:10
- Soboty właśnie zyskały turbodoładowanie! W kanale Polsat Viasat Explore będziemy mogli oglądać najciekawsze programy poświęcone motoryzacji. Spotkamy ludzi, którzy są prawdziwymi pasjonatami samochodów. Zobaczymy, jak przeszukują opuszczone garaże, złomowiska i warsztaty w poszukiwaniu wyjątkowych modeli, które można odrestaurować i sprzedać na aukcji. Do takiej pracy trzeba mieć nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także intuicję i dobre oko! - zapowiada nadawca.

„Lodowi wikingowie” („Ice Vikings”)
emisja: od czwartku, 11 lutego br. o 22:00

Oto świat, którego do tej pory nie można było zobaczyć w telewizji: komercyjne połowy podlodowe na jeziorze Winnipeg w Kanadzie. Potomkowie wikingów z Islandii prowadzą wyścig z czasem starając się dotrzeć ze swoimi połowami na ląd, zanim lód zacznie się topić. Ci odważni ludzie dzielnie stawiają czoła śnieżycom, pękającemu lodowi i innym niebezpieczeństwom. Łowią ryby, wykorzystując tradycyjne metody odziedziczone po przodkach. Połowy podlodowe to jedno z najniebezpieczniejszych zajęć na świecie, a bohaterowie programu pracują w wyjątkowo nieprzewidywalnym środowisku - na jeziorze Winnipeg. Stawką są naprawdę duże pieniądze, zatem każdej zimy ponad 700 osób wyrusza na lód. 

„Gruchoty za gotówkę” 2 („Bangers & Cash” 2)
emisja: od piątku, 19 lutego br. o 21:00

Mathewsonowie ruszają z drugim sezonem programu - a razem z nimi klasyczne samochody, motocykle i najróżniejsze pamiątki związane z motoryzacją. Widzowie zobaczą, jak szukają i odnajdują zabytkowe pojazdy w bardzo różnym stanie. Nad wszystkim czuwa ekspert i głowa rodziny, Derek Mathewson - człowiek, który kocha samochody z epoki, kiedy życie było prostsze. Od prawdziwych zabytków, takich jak Austin 16s, po bardziej współczesne klasyki, jak Ford Capri, Ford RS 2000, czy różne modele Mini. Na tych aukcjach każdy znajdzie coś dla siebie (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...
reklama