reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe kanały w GONET.TV

dodano: 2021-01-14 16:34 | aktualizacja: 2021-01-14 17:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

GONET.TV Do oferty usługi streamingowej GONET.TV, wprowadzonej na polski rynek w listopadzie ub.r., dołączone zostały trzy nowe kanały: EWTN HD, Filmax HD i JAZZ HD. W efekcie GONET.TV obejmuje 96 kanałów, w tym 60 w rozdzielczości HD. Pełną listę można podejrzeć pod tym linkiem.

EWTN Filmax JAZZ


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
EWTN HD skupia się na głoszeniu prawdy zgodnie z definicją Magisterium Kościoła Rzymskokatolickiego. Sieć telewizyjna EWTN służy wierze i nauczaniu Kościoła. Jej głównym zadaniem jest ewangelizacja.
 
EWTN HD

Stacja JAZZ HD to fascynująca podróż dla miłośników tego rodzaju muzyki. W programie stacji znajdują się koncerty, wywiady, programy edukacyjne, techniczne, wydawnicze i warsztaty, a także relacje z koncertów i festiwali czy spotkań z prominentnymi postaciami polskiego i zagranicznego jazzu.
 
Jazz HD

W ofercie programowej Filmax HD znajdują się kultowe amerykańskie filmy i seriale, w tym w szczególności kino akcji, komedie i westerny. W ramówce można też zobaczyć programy kabaretowe.
 
Filmax HD

Oferta GONET.TV na polski rynek obejmuje poza telewizją na żywo (96 kanałów) również prawie 25 000 stacji radiowych (ponad 650 w języku polskim). Usługa jest dostępna w formie aplikacji na urządzenia mobilne Android i iOS, Android TV, smart TV, a także w wersji na przeglądarki internetowe. Możliwe jest też nabycie dedykowanego androidowego urządzenia GONET.TV BOX w cenie 239 zł. Redakcja satkurier.pl prowadzi właśnie testy tego urządzenia, z których raport będzie można znaleźć w wydaniu SAT Kuriera 1-2/2020 na początku lutego.

Co istotne usługa GONET.TV oferuje też prawie 25 000 stacji radiowych (ponad 650 w języku polskim), bibliotekę treści VOD z filmami, serialami, dokumentami i treściami dla dzieci (około 1300 pozycji), rozbudowane EPG (przewodnik po programach), możliwość nagrywania (przechowywanie do 30 dni), przewijania (timeshift) oraz oglądania nawet do 30 dni wstecz (catch up TV), choć dla większości kanałów jest to do 7 dni wstecz. Dostępna jest również funkcja PiP (obrazu-w-obrazie).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...