reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Świat: „Pętla” na płytach DVD i Blu-ray

dodano: 2021-01-15 01:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Pętla” W czwartek, 21 stycznia br. odbędzie się premiera filmu „Pętla” na płytach DVD i Blu-ray. Producentem filmu jest Vega Investments, a dystrybutorem jest Kino Świat. Reżyserem jest Patryk Vega, a autorami scenariusza są Olaf Olszewski, Grzegorz Barłog i Patryk Vega. W obsadzie znaleźli się Dagmara Kaźmierska, Elena Rutkowska, Aleksandra Nowicka, Monika Ambroziak, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Rafał Cieszyński, Henryk Talar, Tomasz Dedek i Antoni Królikowski. Dodajmy, iż bazujący na filmie serial „Pętla” mogą obecnie oglądać widzowie stacji Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ Seriale.

Kino Świat „Pętla”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, Patryk Vega powraca do „Służb specjalnych” i „Pitbulla”, odsłaniając kulisy „Afery podkarpackiej” - kryminalno-seksualnego skandalu, którego akta liczą przeszło 160 tomów. Film pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez oficera Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP), która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Na potrzeby filmu Patryk Vega pozyskał do współpracy wszystkich kluczowych uczestników tego procederu.

Dodajmy, iż film „Pętla” pojawił się w kinach w piątek, 4 września 2020 roku (więcej tutaj), natomiast od soboty, 12 grudnia 2020 roku w stacjach Canal+ Polska emitowany jest pod tym samym tytułem serial na bazie tego filmu (więcej tutaj).

Dane techniczne płyty Blu-ray z filmem „Pętla”: język: polski, napisy: angielskie i polskie, czas: 105 minut, obraz: 2.39:1 (1080p24), dźwięk: DTS HD-MA 5.1, region: B, dodatki: zwiastun filmu.

Dane techniczne płyty DVD z filmem „Pętla”: język: polski 5.1, napisy: angielskie i polskie, czas: 101 minut, obraz: 16:9 (2.39:1), region: 2, dodatki: zwiastun filmu.
 
Antoni Królikowski, Daria Chojnacka i Izabela Chojnacka na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Pętla”, foto: Kino Świat
Antoni Królikowski, Daria Chojnacka i Izabela Chojnacka na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Pętla”, foto: Kino Świat


„Pętla” - serial, emisja w Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 15cm

Aluminiowy stojak ścienny 15cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

49 zł Więcej...

Antena DVB-T Sonus TV wzm. 40dB

Antena SONUS pokojowa jest przeznaczona do pracy wewnątrz budynków, zalecana...

59 zł Więcej...
reklama