reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Świat: „Pętla” na płytach DVD i Blu-ray

dodano: 2021-01-15 01:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Pętla” W czwartek, 21 stycznia br. odbędzie się premiera filmu „Pętla” na płytach DVD i Blu-ray. Producentem filmu jest Vega Investments, a dystrybutorem jest Kino Świat. Reżyserem jest Patryk Vega, a autorami scenariusza są Olaf Olszewski, Grzegorz Barłog i Patryk Vega. W obsadzie znaleźli się Dagmara Kaźmierska, Elena Rutkowska, Aleksandra Nowicka, Monika Ambroziak, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Rafał Cieszyński, Henryk Talar, Tomasz Dedek i Antoni Królikowski. Dodajmy, iż bazujący na filmie serial „Pętla” mogą obecnie oglądać widzowie stacji Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ Seriale.

Kino Świat „Pętla”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, Patryk Vega powraca do „Służb specjalnych” i „Pitbulla”, odsłaniając kulisy „Afery podkarpackiej” - kryminalno-seksualnego skandalu, którego akta liczą przeszło 160 tomów. Film pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez oficera Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP), która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Na potrzeby filmu Patryk Vega pozyskał do współpracy wszystkich kluczowych uczestników tego procederu.

Dodajmy, iż film „Pętla” pojawił się w kinach w piątek, 4 września 2020 roku (więcej tutaj), natomiast od soboty, 12 grudnia 2020 roku w stacjach Canal+ Polska emitowany jest pod tym samym tytułem serial na bazie tego filmu (więcej tutaj).

Dane techniczne płyty Blu-ray z filmem „Pętla”: język: polski, napisy: angielskie i polskie, czas: 105 minut, obraz: 2.39:1 (1080p24), dźwięk: DTS HD-MA 5.1, region: B, dodatki: zwiastun filmu.

Dane techniczne płyty DVD z filmem „Pętla”: język: polski 5.1, napisy: angielskie i polskie, czas: 101 minut, obraz: 16:9 (2.39:1), region: 2, dodatki: zwiastun filmu.
 
Antoni Królikowski, Daria Chojnacka i Izabela Chojnacka na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Pętla”, foto: Kino Świat
Antoni Królikowski, Daria Chojnacka i Izabela Chojnacka na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Pętla”, foto: Kino Świat


„Pętla” - serial, emisja w Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...