reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„WP News” w telewizji WP

dodano: 2021-01-15 04:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP „WP News” W poniedziałek, 18 stycznia br. w telewizji WP zadebiutuje nowy program informacyjny. „WP News” będzie miał dwa wydania - o 11:50 i 16:50, emitowane od poniedziałku do piątku. Jego prowadzącymi będą Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga.

WP „WP News”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w „WP News” widzowie zobaczą najważniejsze informacje dnia, podane dynamicznie i w atrakcyjnej formie. Program będzie oparty na krótkich informacjach, relacjach „na żywo”, a także na najważniejszych z kilkuset materiałów tworzonych codziennie przez dziennikarzy Wirtualnej Polski. Emisja o 11:50 i 16:50 będzie odbywać się równolegle w telewizji WP i na stronie głównej portalu Wirtualna Polska, każde wydanie potrwa około 8 minut.  

- Zmiany, które tak szybko zachodzą na świecie i w Polsce, powodują wzrost zapotrzebowania na informację. Newsy są jednym z najistotniejszych elementów serwisów Wirtualnej Polski, chcemy by miały swoje stałe, należne miejsce również w telewizji WP. Oczywistym w tej sytuacji jest korzystanie z zasobów i potencjału jednego z największych newsroomów w Polsce, dziennikarze WP codziennie relacjonują wydarzenia łącząc wideo i treści online

- mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca telewizji WP.


Prace nad nowym programem trwały od kilkunastu tygodni. Dział Wideo Wirtualnej Polski we własnym zakresie przygotowywał scenografię i oprawę „WP News”. Gospodarzami programu są Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga.

- Program informacyjny to kolejny etap w tworzeniu newsowego wideo „na żywo”, zarówno dla widzów telewizji, jak i użytkowników serwisów Wirtualnej Polski. „WP News” pozwoli także w pełni wykorzystać potencjał nowego studia, a zdobyte już doświadczenia dają możliwość realizowania programu z zachowaniem reżimu sanitarnego

- mówi Jacek Amsterdamski, szef wideo online, zastępca redaktora naczelnego WP.

 
Patrycjusz Wyżga i Agnieszka Kopacz poprowadzą program „WP News”, foto: Wirtualna Polska Holding
Patrycjusz Wyżga i Agnieszka Kopacz poprowadzą program „WP News”, foto: Wirtualna Polska Holding


„WP News” - emisja od poniedziałku do piątku (od 18 stycznia 2021 roku) w godz. 11:50 i 16:50 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...