reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„WP News” w telewizji WP

dodano: 2021-01-15 04:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP „WP News” W poniedziałek, 18 stycznia br. w telewizji WP zadebiutuje nowy program informacyjny. „WP News” będzie miał dwa wydania - o 11:50 i 16:50, emitowane od poniedziałku do piątku. Jego prowadzącymi będą Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga.

WP „WP News”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w „WP News” widzowie zobaczą najważniejsze informacje dnia, podane dynamicznie i w atrakcyjnej formie. Program będzie oparty na krótkich informacjach, relacjach „na żywo”, a także na najważniejszych z kilkuset materiałów tworzonych codziennie przez dziennikarzy Wirtualnej Polski. Emisja o 11:50 i 16:50 będzie odbywać się równolegle w telewizji WP i na stronie głównej portalu Wirtualna Polska, każde wydanie potrwa około 8 minut.  

- Zmiany, które tak szybko zachodzą na świecie i w Polsce, powodują wzrost zapotrzebowania na informację. Newsy są jednym z najistotniejszych elementów serwisów Wirtualnej Polski, chcemy by miały swoje stałe, należne miejsce również w telewizji WP. Oczywistym w tej sytuacji jest korzystanie z zasobów i potencjału jednego z największych newsroomów w Polsce, dziennikarze WP codziennie relacjonują wydarzenia łącząc wideo i treści online

- mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca telewizji WP.


Prace nad nowym programem trwały od kilkunastu tygodni. Dział Wideo Wirtualnej Polski we własnym zakresie przygotowywał scenografię i oprawę „WP News”. Gospodarzami programu są Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga.

- Program informacyjny to kolejny etap w tworzeniu newsowego wideo „na żywo”, zarówno dla widzów telewizji, jak i użytkowników serwisów Wirtualnej Polski. „WP News” pozwoli także w pełni wykorzystać potencjał nowego studia, a zdobyte już doświadczenia dają możliwość realizowania programu z zachowaniem reżimu sanitarnego

- mówi Jacek Amsterdamski, szef wideo online, zastępca redaktora naczelnego WP.

 
Patrycjusz Wyżga i Agnieszka Kopacz poprowadzą program „WP News”, foto: Wirtualna Polska Holding
Patrycjusz Wyżga i Agnieszka Kopacz poprowadzą program „WP News”, foto: Wirtualna Polska Holding


„WP News” - emisja od poniedziałku do piątku (od 18 stycznia 2021 roku) w godz. 11:50 i 16:50 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...