reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-31 - 2021-08-01 - 2021-08-02

Sport w polskiej TV 16.01.2021

dodano: 2021-01-15 16:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Leicester City – Southampton FC. Transmisje live z Copa del Rey tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – West Bromwich Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – West Bromwich Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jarosław Koliński

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Southampton FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
San Antonio Spurs – Houston Rockets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Burnley FC
Komentarz: Andrzej Zakrzewski, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO – Paris Saint-Germain
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Michał Mitrut
 
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Patryk Mirosławski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart 1893 – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Sampdoria Genua – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Middlesbrough FC – Birmingham City FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Kö​​​​​​​ln – Hertha Berlin
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – ASD Spezia Calcio 2008
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO – Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 – Hellas Verona FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Michał Mitrut

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – FC Augsburg
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – ASD Spezia Calcio 2008
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Sampdoria Genua – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Flachau:
1. przejazd slalomu mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Flachau:
2. przejazd slalomu mężczyzn

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału
 
Eurosport 2

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Paweł Ulbrych

11:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Oberhof:
2. przejazd mężczyzn

14:00 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Honolulu:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

15:45 Futsal: Liga Mistrzów UEFA: 
Rekord Bielsko-Biała – CS United Galati
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Emmen – Vitesse Arnhem

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport

09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
1. przejazd dwójek mężczyzn

11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
2. przejazd dwójek mężczyzn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ślepsk Malow 

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź
 
Polsat Sport Extra

11:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 500 m kobiet

12:00Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 500 m mężczyzn

12:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 3000 m kobiet

13:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 5000 m mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta kobiet

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 500 m mężczyzn 

16:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 1000 m kobiet

17:10Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 1000 m mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Seria A1: 
Cucine Lube Civitanova – Leo Shoes Modena

21:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Max Holloway – Calvin Kattar
 
Polsat Sport News

13:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd dwójek kobiet

14:05 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd dwójek kobiet

14:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 5000 m mężczyzn

15:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 5000 m mężczyzn

15:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 500 m kobiet 

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – SK Sigma Ołomuniec
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Ogm Ormanspor
Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Petkim Spor
Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Büyükçekmece Basketbol – Tofaş
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Baxi Manresa – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
MHP Riesen Ludwigsburg – Brose Bamberg
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

08:05 Biegi narciarskie: Ski Classics - La Diagonela:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

10:45 Biegi narciarskie: Ski Classics - La Diagonela:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

12:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
UD Almería – Deportivo Alavés
Komentarz: Tomasz Jasina, Andrzej Strejlau 

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:00 (2. połowa) Piłka nożna: Copa del Rey:
CF Fuenlabrada – Levante UD
Komentarz: Hubert Bugaj

20:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
CD Leganés – Sevilla FC
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Dawid Król
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...