reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Największa lista przebojów w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2021-01-18 01:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Od poniedziałku, 18 stycznia br. słuchacze Radia Złote Przeboje (Agora) będą mogli głosować na swoje ulubione przeboje z listy 500 piosenek („Top 500”). Na antenie stacji przez 3 tygodnie prezentowane będą wybrane utwory i historie ich powstania, a głosowanie potrwa na stronie internetowej zloteprzeboje.pl. Od poniedziałku, 8 lutego br. Radio Złote Przeboje każdego dnia zagra po 100 piosenek z listy, by finalnie w piątek, 12 lutego br. przedstawić numer jeden, czyli „największy złoty przebój wszech czasów”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w poniedziałek, 18 stycznia br. Radio Złote Przeboje zainauguruje największą, bo liczącą 500 utworów, listę przebojów. Od 18 stycznia br. przez trzy kolejne tygodnie słuchacze rozgłośni będą mogli głosować na największy złoty przebój wszech czasów. Swoje głosy będzie można oddawać na 500 piosenek na stronie internetowej radia - zloteprzeboje.pl (przejdź na stronę).

Na antenie między 10:00 a 18:00 pojawią się wybrane utwory z listy wraz z historiami ich powstania, a w czwartym tygodniu akcji Złote Przeboje zagrają wszystkie 500 piosenek. Od poniedziałku, 8 lutego br. każdego dnia słuchacze poznają po 100 piosenek z listy - do piątku, 12 lutego br., kiedy około godziny 18:00 na antenie zabrzmi przebój z miejsca 1.

Największej liście przebojów w Polsce będzie towarzyszyć konkurs, w którym słuchacze będą mogli wygrać do 500 złotych w gotówce. Ich zdaniem będzie odgadnięcie wykonawców przebojów z „Top 500” - za każdą poprawną odpowiedź stacja zapłaci 100 złotych. Konkurs będzie rozgrywany 3 razy dziennie, od poniedziałku do piątku.

​Konkurs i głosowanie w największej liście przebojów Radia Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na gazeta.pl, onet.pl i na Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

„Top 500” - emisja od poniedziałku, 18 stycznia 2021 roku w Radiu Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...