reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przejmujące historie w lutym w AXN

dodano: 2021-01-17 23:50 | aktualizacja: 2021-01-29 10:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Rodzeństwo, które po tragicznej śmierci rodziców musi rozpocząć życie na własną rękę; czwórka samotnych nieznajomych zagubiona w poszukiwaniu miłości; bankier inwestycyjny, który próbuje pozbierać swoje życie po śmierci żony i wychować samotnie córkę; dalsze losy bohaterów głośnego filmu z lat 90. ubiegłego wieku, których życie naznaczyło uzależnienie od narkotyków, oraz skorumpowany świat mafii, polityki i policji. Jak zapowiada nadawca, w lutym br. kanał AXN pokaże historie pełne dramatów w serialu „Ich pięcioro” oraz filmach „Bliżej”, „Destrukcja”, „T2: Trainspotting” i „Psy mafii”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ich pięcioro” to remake serialu z lat 90. ubiegłego wieku pod tym samym tytułem. Nowa wersja serialu opowiada historię rodzeństwa Acosta, których rodzice zostali deportowani do Meksyku. Młode pokolenie Acostów stara się odnaleźć w nowej sytuacji. W serialu widzowie poznają najstarszego z rodzeństwa, Emilio (w tej roli Brandon Larracuente), utalentowanego muzyka, który z dnia na dzień staje się głową rodziny; bliźniaków Beto (Niko Guardado) i Lucię (Emily Tosta), która jest wzorową uczennicą; Velntinę (Elle Paris Legaspi), zaradną i wesołą dziewczynkę, oraz Natalię, która jest noworodkiem. Rodzeństwo będzie musiało wspólnie pokonać wiele przeciwności losu licząc tylko na siebie. Premiera serialu „Ich pięcioro” odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 21:05 w AXN.

Film „Bliżej” opowiada historię czworga nieznajomych: autora nekrologów, Dana (Jude Law), wziętą fotografkę, Annę (Julia Roberts), byłą striptizerkę, Alice (Natalie Portman), oraz zamożnego dermatologa, Larry’ego (Clive Owen). Dan romansuje z Alice, potem porzuca ją dla Anny, która z kolei zdradza Larry’ego, by po jakimś czasie znów do niego wrócić. Każde z nich szuka miłości, ale za każdym razem gubi się w gąszczu kłamstw, zdrad i emocjonalnych nieporozumień. Premiera filmu „Bliżej” odbędzie się w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 20:00 w AXN. 

W filmie „Destrukcja” odnoszący sukcesy bankier inwestycyjny Davis (Jake Gyllenhaal) próbuje uporać się ze śmiercią żony, którą stracił w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Pewnego dnia Davis wysyła skargę na niedziałający automat z napojami i słodyczami. W ten sposób rozpoczyna korespondencję z pracującą w firmie od automatów Karen (Naomi Watts). Premiera filmu „Destrukcja” odbędzie się w niedzielę, 21 lutego br. o godzinie 14:45 w AXN.

„T2: Trainspotting” to druga część kultowego filmu z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Po 20 latach, Mark Renton (Ewan McGregor) powraca do Edynburga - jedynego miejsca, które może nazwać domem. Czekają tam na niego starzy przyjaciele: Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) i Begbie (Robert Carlyle). Powrót do korzeni szybko zweryfikuje, czy Markowi rzeczywiście udało się wyrwać na dobre z przestępczego półświatka, w którym ludźmi rządzi jedynie narkotykowy głód. Premiera filmu „T2: Trainspotting” odbędzie się w niedzielę, 21 lutego br. o godzinie 22:25 w AXN.

Film „Psy mafii” przenosi widza do skorumpowanego świata policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii, w którym zaufanie to najbardziej niebezpieczny przywilej. Gangsterzy i brudni gliniarze szykują się do wielkiego skoku. By odwrócić uwagę policji, planują zamach na życie jednego z oficerów. Nad wszystkim czuwa mafia, na której czele stoi jej królowa - Irina Vlaslov, w której postać wciela się laureatka Oscara, Kate Winslet. Premiera filmu „Psy mafii” odbędzie się w piątek, 26 lutego br. o godzinie 23:25 w AXN (więcej tutaj).
 
Naomi Watts i Jake Gyllenhaal w filmie „Destrukcja”, foto: Sony Corporation
Naomi Watts i Jake Gyllenhaal w filmie „Destrukcja”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...