reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Must TV z platformą z recenzjami treści

dodano: 2021-01-20 01:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Must TV

Must-TV-platforma-tresci-vod-360px.png Must TV uruchamia bardzo ciekawą platformę z recenzjami treści w streamingu, która działa na rynku brytyjskim (BBC iPlayer, Amazon Prime, ITV Hub, Disney+, Netflix, Apple TV+, All4, My5). Uruchomiono witrynę https://must.app/ w wersji beta, która zawiera przegląd dostępnych treści przesyłanych strumieniowo w Wielkiej Brytanii.

Must TV
Must TV platforma tresci vod 760px.png


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Must TV podkreśla najlepsze możliwości streamingu, gromadząc recenzje programów, jednocześnie tworząc bibliotekę treści dostępnych na wszystkich platformach streamingowych (na razie w Wielkiej Brytanii). Witryna umożliwia użytkownikom przechodzenie bezpośrednio do programów, tworzenie list obserwowanych i udostępnianie poglądów na platformach mediów społecznościowych.

- Ponieważ telewizja linearna zbliża się do końca, na rynku pojawia się ogromna luka i trzeba pomagać widzom w poruszaniu się po rosnącej liczbie oferowanych obecnie usług przesyłania strumieniowego. Must TV to niezbędny przewodnik po wszystkich treściach w świecie gdzie zwykłe EPG nie jest już królem - powiedział założyciel i dyrektor generalny, Richard Farmbrough, były dyrektor generalny Reef Television.


Dodatkowe funkcje mapy drogowej witryn obejmują możliwość tworzenia grup widzów, publikowania własnych recenzji i ocen, a także uzyskiwania dostępu do wysoce spersonalizowanych rekomendacji za pośrednictwem sztucznej inteligencji.

Spółka Must Ltd jest wspierana przez 5 inwestorów-aniołów, którzy planują poszukiwanie dalszych funduszy w ramach latem 2021 r.

Wyznaczono również trzech doradców zarządu: Claire Hungate, była dyrektor generalna Brave Bison i Warner Bros UK; Charlie Ponsonby CEO firmy Plandek i założyciel Simplifydigital; oraz Pippa Glucklich, były dyrektor generalny agencji Publicis Starcom i Dentsu's Amplifi UK.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...