reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ostatnie dni promocji na dostęp do Amazon Prime Video w Play

dodano: 2021-01-21 14:29 | aktualizacja: 2021-01-21 16:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

Amazon Prime Video promocja 31 stycznia br. skończy się trwająca ponad rok promocja na Amazon Prime Video w Play. Akcja 6 miesięcy Amazon Prime Video bez opłat jest dostępna dla wszystkich klientów Play, którzy posiadają abonament telefoniczny, internetowy lub telewizyjny. Dzięki promocji można zaoszczędzić ponad 150 zł. Po okresie promocyjnym do rachunku doliczane jest 25 zł miesięcznie, jednak usługę można wyłączyć w dowolnym momencie.

Amazon
Amazon Prime Video Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponad 1000 filmów i seriali w Polsce
W Amazon Prime Video na polskich widzów czeka obecnie ponad 1000 filmów i seriali, z których zdecydowana większość jest dostępna w polskiej wersji językowej. W ostatnim czasie na platformę trafiła najnowsza odsłona popularnego „The Grand Tour: A Massive Hunt”. W specjalnym odcinku znani i lubiani Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podróżują po Madagaskarze, w poszukiwaniu pirackiego skarbu. Na miłośników seriali czeka natomiast m.in. „American Gods”, poruszający historię mężczyzny, który po wyjściu na wolność spotyka inkarnację Odyna i zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy starymi a nowymi bogami. Na platformie dostępny jest już również najnowszy sezon „The Expanse”, czyli serii opowiadającej o młodej kobiecie, która odkrywa spisek mogący doprowadzić do zagłady ludzkości.

Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez opłat
Półroczny dostęp do Amazon Prime Video standardowo kosztuje 155,94 zł (25,99 zł miesięcznie). Istnieje jednak możliwość, by wymienione produkcje oraz wiele innych filmów i seriali oglądać przez 6 miesięcy bez żadnych opłat. Wszystko w ramach promocji sieci Play, która jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych abonentów. Promocja jest jednak ograniczona czasowo i można aktywować ją już tylko do 31 stycznia br.

Jak aktywować promocję Play?
Aby skorzystać z oferty, należy przejść do sekcji „Telewizja i wideo” w aplikacji Play24 i aktywować promocję. Następnie trzeba zarejestrować się na platformie SVOD Amazon Prime Video poprzez link otrzymany SMS-em. Dostęp jest przydzielany zarówno w przypadku podpisania umowy na abonament telefoniczny, internetowy, jak również abonament Play Now TV Box. W ostatnim przypadku promocję należy aktywować za pomocą dekodera. Razem z rozpoczęciem subskrypcji Amazona, automatycznie przydzielany jest dostęp do Prime Gaming (dawniej Twitch Prime).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...